Kolejny tydzień, kolejny świeży zbiór nowych filmów i programów telewizyjnych w serwisach streamingowych. Ale w drugi grudniowy weekend z rzędu zauważalny jest brak przyjazdów o tematyce świątecznej, które można dodać do zimowej listy obserwowanych. W tym roku wszyscy możemy być na liście niegrzecznych.

Mimo to, pomijając świąteczne frustracje, firmy takie jak Netflix, Prime Video i HBO Max zaoferowały przyciągający wzrok zestaw nowych treści, którymi można się cieszyć w nadchodzących dniach, wraz z sezonem 3 Pinokio i Dark Matters Guillermo Del Toro w drodze. .

Poniżej podsumowaliśmy siedem najlepszych nowych filmów i programów telewizyjnych dostępnych do obejrzenia w serwisach streamingowych w ten weekend.

(*7*) Pinokio Guillermo Del Toro (Netflix)

Kto powiedział, że Netflix stracił zamiłowanie do oryginalności? Dzięki Pinokio Guillermo Del Toro streamer tchnął nowe życie w ukochaną baśń Carlo Collodiego z 1883 roku o drewnianej marionetce, która pragnie zostać prawdziwym chłopcem.

Nakręcona w całości w technice poklatkowej (podobnie jak serial Netflix The House), mroczniejsza adaptacja del Toro rozgrywa się w latach 1930. XX wieku pod faszystowskim reżimem Mussoliniego i zawiera gwiazdorską obsadę, w skład której wchodzą Ewan McGregor, David Bradley, Tildę Swinton, Christopha Waltza, Cate Blanchett i innych.

Filmowiec Forresta Gumpa, Robert Zemeckis, niedawno ożywił Pinokia w Disney Plus, chociaż nazwaliśmy ten film „nieco magicznym remake'iem, którego wątki w końcu go powstrzymują”. Jednak wersja tej starożytnej historii del Toro jest niewątpliwie jednym z najlepszych filmów Netflix od lat. Wymagane obejrzenie.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

Netflix

Ciemna materia sezon 3 (HBO Max)

Po histerycznym początku 2019 roku, serial HBO i BBC His Dark Materials nie zdołały utrzymać tego samego poziomu popularności od lat. Dlatego trzeci i ostatni sezon serialu niesie ze sobą ciężar odpowiedzialności.

Oparty na The Amber Spyglass, trzeciej powieści z trylogii tytułowych powieści Philipa Pullmana, sezon 3 His Dark Materials rozpoczyna się zaraz po porwaniu Lyry (Dafne Keen) z rąk jej matki, Marisy Coulter (Ruth Wilson). 2 finał i podąża za Willem (Amir Wilson), który próbuje ją uratować.

W naszej recenzji nazwaliśmy ostatni występ serialu „wspaniałym, ale niespójnym zakończeniem jednego z najlepszych programów HBO Max”. Pierwsze dwa odcinki trzeciego sezonu His Dark Materials są już dostępne do transmisji w HBO Max, a pozostałe sześć odcinków ma pojawiać się w każdy poniedziałek. Fani z Wielkiej Brytanii będą musieli poczekać do 3 grudnia, aby zobaczyć powrót serii do BBC iPlayer.

Teraz dostępne do streamowania w HBO Max.

Harry i Megan (Netflix)

Zwróć uwagę na napływ wulgarnych nagłówków tabloidów: Harry i Meghan rozpoczęli transmisję strumieniową w serwisie Netflix.

W tym sześcioczęściowym serialu dokumentalnym, podzielonym na dwa tomy, były książę i księżna Sussex przedstawiają swoją wersję kontrowersyjnej prawdziwej historii, która trwa od pozornie bajkowego ślubu pary w 2018 roku.

Pierwsze trzy odcinki serialu poruszają tematy związane z obowiązkiem, rasą i rzekomą zdradą, chociaż kolejne trzy odcinki, których premiera odbędzie się 15 grudnia, jeszcze bardziej zintensyfikują dramat. Spodziewaj się długich spin-offów od (i dla) Harry'ego i Meghan.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Emancypacja (Apple TV Plus)

Will Smith powraca ze swoją pierwszą rolą filmową od czasu kontrowersji związanych z rozdaniem Oscarów z Emancipation na Apple TV Plus.

Dramat historyczny oparty na prawdziwej historii reżysera Southpaw, Antoine'a Fuquy, przedstawia Smitha jako zbiegłego niewolnika, Petera, który musi przechytrzyć myśliwych i poruszać się po śmiercionośnych bagnach Luizjany w swojej bezpiecznej podróży na północ.

Recenzje Emancypacji były jak dotąd zdecydowanie mieszane, niektórzy krytycy nazywają powrót Smitha „pornografią tortur”, a inni nazywają go „twardym, napiętym thrillerem pościgowym”. Gdy obejrzymy go w ten weekend, zdecydujemy, czy zasługuje na miejsce na naszej liście najlepszych filmów Apple TV.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV Plus.

Najlepsze dzisiejsze oferty Apple TV+

AppleTV + (otwiera się w nowej karcie)

Opowieść wigilijna Muppetów (Disney Plus)

To prawda, że ​​Muppet Christmas Carol nie jest nowym filmem (w tradycyjnym sensie), ale ukochany świąteczny klasyk Disneya jest teraz dostępny do transmisji na Disney Plus po raz pierwszy.

Aby upamiętnić 30. rocznicę filmu, która przypada w niedzielę 11 grudnia, ta wersja adaptacji Michaela Caine'a z Charlesem Dickensem w roli głównej zawiera dodatkową „zagubioną” piosenkę, When Love Is Gone, w wykonaniu Caine'a i Meredith Braun, która gra w filmie.

Nie powinieneś potrzebować powodu, aby ponownie obejrzeć The Muppet Christmas Carol, bezsprzecznie jeden z najlepszych filmów bożonarodzeniowych, w grudniu, ale teraz masz całkiem przekonujący.

Teraz dostępne do streamowania w Disney Plus.

Najlepsze dzisiejsze oferty Disney+

Disney (otwiera się w nowej karcie)Disney + (otwiera się w nowej karcie)

Mała Ameryka, sezon 2 (Apple TV Plus)

Dołączenie do Emancipation na Apple TV Plus w ten weekend to drugi sezon Little America.

Ponownie oparta na serii inspirujących opowieści o imigrantach opublikowanych w magazynie Epic, ta ośmioczęściowa antologia komediowa autorstwa producentów Lee Eisenberga (The Office), Siân Heder (CODA) i Kumail Nanjiani (Eternals) ma na celu ogrzanie jej serca różnorodnymi opowieści o nadziei i szczęściu.

Jasne, może to zabrzmieć trochę zbyt słodko jak na twoje gusta, ale drugi sezon Little America został niemal powszechnie uznany za „istotny skarb w krajobrazie telewizyjnym”. Zaufaj nam: sprawdź to, zanim zrobi się zbyt fajnie.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV Plus.

Coś Tiffany (główne wideo)

Okay, więc może kłamaliśmy, że w ten weekend nie było absolutnie żadnych nowych świątecznych filmów.

Coś od Tiffany'ego w Prime Video to kwintesencja wakacyjnego komedii romantycznej. Zgodnie z oficjalnym streszczeniem filmu, opowiada o kobiecie (Zoey Deutch), której życie wywraca się do góry nogami, gdy pierścionek zaręczynowy przeznaczony dla kogoś innego prowadzi ją do osoby (Kendrick Simpson), z którą ma być.

Wątpimy, czy znajdzie się to na naszej liście najlepszych filmów Prime Video, ale przyznajemy, że Something From Tiffany brzmi jak całkiem urocza opowieść na te mroźne zimowe miesiące.

Teraz można przesyłać strumieniowo w Prime Video.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

Amazon Prime

Udostępnij to