Ponieważ jest teraz oficjalnie grudzień, jesteśmy mile zaskoczeni względnym brakiem świątecznych funkcji w serwisach streamingowych w ten weekend.

Zaoszczędź na Scrooge: Opowieść wigilijna na Netflix – zawsze jest jeden! – Pierwsza fala treści na żądanie w tym miesiącu to prawdziwa mieszanka gatunków. To nie znaczy, że w najbliższych dniach nie będzie co oglądać, tak. W rzeczywistości jest odwrotnie, z sześcioma różnymi streamerami reprezentowanymi w głośnej serii rekomendacji w tym tygodniu.

Poniżej podsumowaliśmy siedem najlepszych nowych filmów i programów telewizyjnych dostępnych do obejrzenia w serwisach Netflix, Prime Video i HBO Max w ciągu najbliższych kilku dni.

Spis treści

Sos (Disney Plus)

Oto seria, której nie spodziewaliśmy się zobaczyć w 2022 roku (tj. zanim ogłoszono, że będzie w produkcji). Willow, wyprodukowana przez Lucasfilm kontynuacja filmu fantasy Rona Howarda z 1988 roku pod tym samym tytułem, jest teraz transmitowana na Disney Plus.

Ten ośmioczęściowy spektakl, w którym ponownie występuje Warwick Davis jako tytułowa magik Willow Ufgood, jest pierwszym od pięciu lat projektem Lucasfilm niezwiązanym z Gwiezdnymi Wojnami. ojczyzna.

Oprócz Davisa obsada postaci Willow jest zupełnie nowa. Rozmawialiśmy z Ellie Bamber, która (przynajmniej na początku) gra Dove, gospodynię w serialu, o utrzymywaniu prawdziwej tożsamości swojej postaci w tajemnicy. A w osobnym wywiadzie dla TechRadar sam Davis powiedział nam, jak „wszystko idealnie się ułożyło”, aby przywrócić Willow na ekran.

Teraz dostępne do streamowania w Disney Plus.

Najlepsze dzisiejsze oferty Disney+

(otwiera się w nowej karcie)(*7*)Slow Horses, sezon 2 (Apple TV Plus)

Jeden z najlepszych programów na Apple TV, Slow Horses, powraca z wyczekiwanym drugim sezonem w ten weekend.

Nowe odcinki dramatu szpiegowskiego z Garym Oldmanem w roli głównej są inspirowane drugą książką z serii Slough House Micka Herrona – Martwe lwy – ponownie w rolach głównych występują Jackson Lamb (Oldman), River Cartwright (Jack Lowden) i Diana Taverner (Kristin Scott Thomas). ma za zadanie rozwiązać pokręconą zagadkę morderstwa.

Pierwsze dwa odcinki sezonu 2 Slow Horses są już dostępne w Apple TV Plus, a pozostałe cztery pojawiają się w cotygodniowych odcinkach w każdy piątek. Serial został już przedłużony na trzeci i czwarty sezon, więc spodziewaj się wspaniałych rzeczy po pierwszej kontynuacji.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV Plus.

Najlepsze dzisiejsze oferty Apple TV+

AppleTV + (otwiera się w nowej karcie)

Kochanek Lady Chatterley (Netflix)

Słowo ostrzeżenia: kochanek Lady Chatterley jest gorący. To historia, która zawsze była i zawsze będzie, a adaptacja powieści DH Lawrence'a o tym samym tytule przez Netflix nie jest wyjątkiem od tej reguły.

Z tej okazji młode brytyjskie gwiazdy Emma Corrin (The Crown) i Jack O'Connell (Unbroken) wcielają się odpowiednio w wysłużoną skórę Lady Constance Reid i strażnika zwierzyny Olivera Mellorsa, dwóch postaci z bardzo różnych światów, które wyruszają w ryzykowną przygodę. przygoda. Romans pozamałżeński.

Przed pojawieniem się w serwisie Netflix Lover Lady Chatterley cieszył się krótkim występem w kinie i zebrał niemal jednogłośne uznanie krytyków za autentyczny i poruszający portret zakazanej miłości. Wygląda więc na to, że może to być nasza lista najlepszych filmów Netflix.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

Netflix (otwiera się w nowej karcie)Netflix (otwiera się w nowej karcie)Netflix (otwiera się w nowej karcie)

Scrooge: Opowieść wigilijna (Netflix)

Nie byłoby świąt Bożego Narodzenia bez kolejnej bezsensownej, ale dziwnie mile widzianej adaptacji starego ulubionego świątecznego dzieła Charlesa Dickensa, Opowieści wigilijnej. W tym roku Netflix stara się właśnie to zapewnić, zaledwie kilka tygodni po tym, jak Apple poszedł w jego ślady z własną adaptacją, Spirited.

Animacja (i musical) streamera opowiada historię skąpego starca, który przychodzi, aby poznać znaczenie Bożego Narodzenia, głosami Luke'a Evansa, Olivii Colman i Jessie Buckley. Na pierwszy rzut oka film jest znacznie bardziej znajomy niż to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w opowiadaniach z Opowieści wigilijnej.

Recenzje nie były jeszcze zbyt łaskawe dla tego, ale jeśli szukasz łatwego oglądania na imprezę w ten weekend, mamy nadzieję, że nadal znajdziesz tu wiele rzeczy do zabawy.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Trzy sosny (najlepszy film)

Gwiazda Spider-Man: No Way Home, Alfred Molina, powraca na ekran w ten weekend, by zagrać główną rolę w obsadzie najnowszego serialu kryminalnego Three Pines firmy Prime Video.

Aktor Doc Ock gra doświadczonego detektywa szukającego odpowiedzi w tym makabrycznym dramacie rozgrywającym się w Quebecu, będącym adaptacją wielokrotnie nagradzanej serii powieści Louise Penny o inspektorze Gamache. W związku z tym możesz spodziewać się więcej zwrotów akcji niż bezsensowna gra i wystarczającego napięcia, aby utrzymać krążenie krwi w tych mroźnych zimowych miesiącach.

Pierwszy odcinek Three Pines jest już dostępny do transmisji, a pozostałe siedem wpisów ma pojawiać się co tydzień w każdy piątek, aż do finału sezonu 23 grudnia. Mamy nadzieję, że to jeden z najlepszych programów Prime Video w tym roku.

Teraz można przesyłać strumieniowo w Prime Video.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

Amazon Prime (otwiera się w nowej karcie)Amazon Prime (otwiera się w nowej karcie)Amazon Prime (otwiera się w nowej karcie)

The Great American Baking Show: Święto gwiazd (El canal Roku)

Urządzenie do przesyłania strumieniowego Roku otrzymało ostatnio 36 nowych kanałów na żywo za darmo, przy czym na szczycie tej liczby znajduje się cały kanał poświęcony popularnemu importowi brytyjskiej rzeczywistości The Great British Baking Show.

W ramach nowej umowy licencyjnej Roku, The Roku Channel oferuje teraz również świąteczny odcinek The Great American Baking Show, który pierwotnie był emitowany na antenie ABC w USA.

Format jest prosty: sześciu celebrytów, w tym aktor Nat Faxon i była gwiazda NFL Marshawn Lynch, rywalizuje o stworzenie najlepszych wypieków dla sędziów Prue Leith i Paula Hollywood. Czy musimy powiedzieć więcej?

Teraz można przesyłać strumieniowo na The Roku Channel.

Bransona (HBO Max)

W tym tygodniu wybranym filmem dokumentalnym jest Branson, czteroczęściowe spojrzenie na życie i spuściznę (zgadliście!) Brytyjskiego biznesmena Richarda Bransona.

Branson, znany z założenia megakorporacji Virgin Group, wycenianej obecnie na ponad 5 miliardów euro, prowadził niezaprzeczalnie wyjątkowe życie w poszukiwaniu przygód i przygód, a ten wyprodukowany przez HBO serial dokumentalny przedstawia jego hity, kontrowersje i podejmować ryzyko. osobowość.

Teraz dostępne do streamowania w HBO Max.

Udostępnij to