7 nowych filmów i programów telewizyjnych w Netflix Prime

W rzadkim zerwaniu z tradycją, nadchodzące w tym tygodniu transmisje strumieniowe nie podpalą internetu. Może to brzmieć jak recenzja, ale zdecydowanie odświeżające jest przetrwanie weekendu bez presji konieczności oglądania najnowszego filmu lub programu telewizyjnego Stranger Things z obawy, że przegapisz.

Zamiast tego dzisiejsze rekomendacje składają się z mniej znanych projektów, które choć wciąż zawierają kilka wielkich hollywoodzkich nazwisk, nie zdobiły każdego billboardu i ekranu filmowego, od morza po morze. Najbardziej znanym osiągnięciem jest thriller Netflix z Chrisem Hemsworthem Spiderhead, a The Old Man, Cha Cha Real Smooth i Good Luck to You, Leo Grande to jedne z bardziej stonowanych.

Poniżej podsumowaliśmy siedem najlepszych nowych filmów i programów telewizyjnych dostępnych do streamowania na Netflix, Prime Video, HBO Max i nie tylko w ten weekend.

Głowa pająka (Netflix)

Jednym z najbardziej ekscytujących nowych filmów Netflix w harmonogramie premiery streamera w 2022 roku jest Spiderhead, wielkoekranowa adaptacja dystopijnej opowieści George'a Saundersa z 2010 roku (otwiera się w nowej karcie).

W tym thrillerze psychologicznym, w którym występują Chris Hemsworth, bywalca filmów Marvela, Maverick's Top Gun: Miles Teller i nowicjusz DCEU, Jurnee Smollett, śledzi losy dwóch więźniów w supernowoczesnym zakładzie karnym, prowadzonym przez tajemniczego wizjonera z Hemswortha, w którym więźniowie mają wybór. skrócić swoje wyroki, zgłaszając się na ochotnika do eksperymentów z lekami zmieniającymi emocje.

Teller ponownie spotkał się z reżyserem Top Gun: Maverick, Josephem Kosinskim, w tym oszałamiającym eskapistycznym filmie, którego Hemsworth był także współproducentem (podobnie jak w przypadku innego niedawnego filmu Netflix, Interceptor). Wczesne recenzje Spiderhead były ogólnie pozytywne, a większość widzów określała go jako dowcipną i przyjemną przygodę, która nie wymyśla na nowo gatunku thrillera (nasz recenzent nazwał jednak film „rodzajem kwadratowego kołka w dziurze”). «).

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

Stary człowiek (Hulu, gwiazda Disney Plus)

Nie daj się zwieść tytułowi: The Old Man nie dotyczy starca. W porządku, ale Dan Chase Jeffa Bridgesa nie jest dziadkiem, z którym chcesz zadzierać.

Na podstawie powieści Thomasa Perry'ego o tym samym tytule wyprodukowany przez FX serial przedstawia Bridgesa w roli byłego agenta CIA, który po przeżyciu nieoczekiwanego zamachu wraca z emerytury, by skonfrontować się ze swoją burzliwą przeszłością. To wszystko brzmi dla nas jak film akcji Liam-Neson, ale z twórcami Black Sails Jonathanem E. Steinbergiem i Robertem Levine, którzy pełnią rolę showrunnerów, nie wspominając o zaangażowaniu reżysera Spider-Man: No Way. Mężczyzna ma zadatki na gwiezdną produkcję.

Siedmiodcinkowy serial, w którym występują także John Lithgow i Amy Brenneman, jest transmitowany w Hulu w USA i Disney Plus Star w Wielkiej Brytanii.

Teraz dostępne do streamowania w Hulu w USA i Disney Plus Star w Wielkiej Brytanii.

Cha Cha Real Soft (Apple TV Plus)

Masz ochotę obejrzeć coś bardziej podnoszącego na duchu w ten weekend? Cha Cha Real Smooth od Apple TV Plus może być dla Ciebie.

W tym filmie o dojrzewaniu występuje scenarzysta i reżyser Cooper Raif jako świeżo upieczony absolwent college'u, którego praca prowadząca bar micwę prowadzi go do nieoczekiwanej przyjaźni z matką (Dakota Johnson) i jej nastoletnią córką (Vanessa Johnson) Burghardt.

W naszej recenzji opisaliśmy ten film jako „bardziej nudny niż kultowy moment w kulturze”, ale Cha Cha Real Smooth zdobył prestiżową nagrodę People's Choice Award na tegorocznym Sundance Film Festival, nagrodę zdobytą przez zwycięzcę najlepszego filmu CODA z 2021 roku.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV Plus.

Powodzenia, Big Leo (Hulu)

Powodzenia, Leo Grande został opisany przez krytyków jako kamień milowy w karierze Emmy Thompson, co powinno wystarczyć, aby wzbudzić Twoje zainteresowanie.

Rozwijający się głównie jako rozmowa między dwojgiem ludzi w pokoju, ten niewielki dramat reżyserki Sophie Hyde (52 Tuesdays, Animals) opowiada o Nancy (Thompson), owdowiałej, emerytowanej nauczycielce, która rezerwuje pokój w hotelu i zatrudnia prostytutkę (Daryl McCormack) w nadziei na odkrycie formy przyjemności, której nigdy nie miał podczas małżeństwa.

Oferując odświeżającą zmianę tempa w porównaniu z pełną akcji taryfą, tak często spotykaną w innych streamerach, Good Luck to You, Leo Grande jawi się jako płynna, zniuansowana komedia, która zapewnia parę oszałamiających występów ze swoich dwóch głównych bohaterów. Ci w USA mogą przesyłać go strumieniowo na Hulu, podczas gdy widzowie z Wielkiej Brytanii będą musieli udać się do najbliższego kina, aby obejrzeć.

Teraz dostępne do streamowania na Hulu.

Ulubiony idiota Boga (Netflix)

Regularny duet komediowy (i prawdziwe małżeństwo) Melissa McCarthy i Ben Falcone powracają na ekran w programie God's Favorite Idiot na Netflix.

Ten ośmioodcinkowy sitcom koncentruje się na zwykłym pracowniku pomocy technicznej, Clarku (Falcone), który po tym, jak został ufnym posłańcem od Boga, ma za zadanie ratować ludzkość (podobnie jak Evan Baxter w Evan Tout-Powerful). McCarthy gra jego współpracowniczkę i ukochaną Amily, która wprowadza jeszcze więcej chaosu do nowego życia Clarka.

Niestety, God's Favorite Idiot został skrytykowany przez krytyków – jeden z nich nazwał to „niskim punktem” dla pary na ekranie i poza nim – ale nadal wygląda na to, że dostarczy kilku śmiechu tutaj.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

(*7*)Ojciec panny młodej (HBO Max)

Nie byłoby to dobre podsumowanie tygodnia, gdyby nie zawierało bezsensownego remake'u, ale na szczęście ojciec panny młodej w HBO Max jest tutaj, aby pomóc.

Szczerze mówiąc, ta klasyczna opowieść o apodyktycznym ojcu, który usiłuje pogodzić się z małżeństwem córki, była pierwotnie powieścią i została już kilkakrotnie nakręcona na film fabularny (najpierw w 1950, a następnie w 1991). Ta najnowsza wersja podąża za kubańsko-amerykańską rodziną, aw głównych rolach występują Andy Garcia i Gloria Estefan.

Cóż więcej można powiedzieć? Jeśli lubisz tandetne komedie romantyczne, Ojciec Panny Młodej zapewni słodki urok w pikach; nie oczekuj, że zdobędzie żadnych Oskarów.

Teraz dostępne do streamowania w HBO Max.

Dzisiejsze najlepsze oferty HBO Max

Paul Pogba: Pogmentary (najlepszy film)

To oficjalne: Paul Pogba: Pogmentary to najgorsza dokumentalna nazwa w historii.

Ta pięcioczęściowa seria umieszcza pod mikroskopem gwiazdę futbolu Francji i Manchesteru United, Paula Pogbę, w celu ujawnienia człowieka stojącego za mistyką, a przynajmniej tak mówi jej oficjalne streszczenie.

Bez embarga, a juzgar por las reakcje de los krytyki, realidad es un poco diferente. Biorąc pod uwagę, że Pogba w czasie tworzenia The Pogmentary szukał nowego klubu, który mógłby nazwać domem, jego dwuipółgodzinna funkcja zakulisowa ma grać mniej jako znaczące przedstawienie, a bardziej jako reklama marki Paul Pogba. De cualquier manera, los fanáticos de los deportes w ogóle aún pueden disfrutar de este.

Teraz można przesyłać strumieniowo w Prime Video.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

Udostępnij to