Zwróciliśmy uwagę na zaskakującą liczbę filmów w serwisach streamingowych podczas zeszłotygodniowego podsumowania, ale rzekoma anomalia wydaje się być trendem, jeśli wybór tego weekendu jest czymś, do czego można by przejść.

Wraz z kilkoma powracającymi programami telewizyjnymi, w tym The Marvelous Mrs. Maisel, w ciągu najbliższych kilku dni na Netflix, Prime Video i HBO Max pojawi się mnóstwo filmów przygodowych: nowe horrory i niedawno wydane hity.

Poniżej wymieniliśmy najbardziej ekscytujące ze wszystkich, ponieważ wybieramy siedem największych nowości, które można oglądać na streamerach w ten weekend.

Człowiek króla (Disney Plus/HBO Max/Hulu)

Wydany w kinach pod koniec zeszłego roku film Matthew Vaughna The King's Man jest teraz dostępny do streamowania w Disney Plus, HBO Max i Hulu (w zależności od regionu).

Ta trzecia część, będąca prequelem poprzednich dwóch filmów Kingsmana (również wyreżyserowanych przez Vaughna), śledzi wybuchowe początki tytułowej agencji tajnych służb. Podążaj za księciem Oksfordu granym przez Ralpha Fiennesa, który wyrusza z misją sabotowania planów najgorszych tyranów w historii, w tym szalonego w tańcu Rasputina Rhysa Ifansa.

Ci, którzy już znają serię Kingsman, prawdopodobnie docenią oferowaną tutaj ogólnie zręczną akcję, ale zagmatwana tonalnie (i skandalicznie historycznie) fabuła sprawia, że ​​The King's Man jest nieco słabszą częścią popularnej serii.

Teraz można przesyłać strumieniowo przez Star na Disney Plus w Wielkiej Brytanii oraz HBO Max i Hulu w USA.

Najlepsze dzisiejsze oferty i pakiety Disney+

Cudowna Pani Maisel, sezon 4 (najlepszy film)

Opóźniony czwarty sezon nagrodzonego Emmy komediodramatu Amazona w końcu pojawia się w Prime Video w ten weekend, chociaż jego format zmienił się na cotygodniowy wypuszczany odcinek.

W miejscu, w którym zakończył się trzeci sezon serialu, nowa praca daje Midge (Rachel Brosnahan) pełną swobodę twórczą i zupełnie nową publiczność, ale ta artystka new age nie przypadnie do gustu wszystkim, zwłaszcza jej rodzinie i przyjaciołom. . Kayli Carter dołącza do obsady w powracającej roli, a gościnnie występują Kelly Bishop i Jason Alexander.

Nawiasem mówiąc, Cudowna pani Maisel została już odnowiona na piąty i ostatni sezon, co sugeruje, że najnowsza część serii ma w zanadrzu wiele dramatu finałowego.

Teraz można przesyłać strumieniowo w Prime Video.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

Teksańska masakra piłą mechaniczną (Netflix)

Ku zaskoczeniu nikogo, seria Teksańska masakra piłą mechaniczną powraca na ekrany w ten weekend z kontynuacją oryginału z 1974 roku.

Wyprodukowany wyłącznie dla Netflix, stanowi dziewiątą część długoletniego horroru i odkrywa, że ​​starzejący się Leatherface sieje spustoszenie w grupie niczego niepodejrzewających milenialsów w teksańskim mieście duchów. Ten wpis pochodzi od reżysera Davida Blue Garcii i jest oparty na oryginalnej historii, której współautorami są Fede Álvarez i Rodolfo Sayagues (obaj znani z pracy nad Martwym złem i Nie oddychaj).

Biorąc pod uwagę rodowód poprzednich filmowców, Teksańska masakra piłą mechaniczną miała potencjał, aby pomieszać wypróbowany i prawdziwy gatunek, ale wczesne recenzje sugerują, że widzowie mogą spodziewać się od tego innego standardowego slashera.

Teraz można przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

Młody Wallander, sezon 2 (Netflix)

Większości ludzi naprawdę nie podobał się pierwszy sezon Netflixa o skandynawskim detektywie Kurcie Wallanderze. Krytyka została skierowana na oś czasu programu, ustawienie i dezorientację odbiorców docelowych, przy czym nie poświęcono wystarczającej uwagi doskonałemu materiałowi źródłowemu.

Ale nic z tego nie powstrzymało Steamboat przed wydaniem drugiego zestawu odcinków, co jest świetną wiadomością dla redaktora TechRadar zajmującego się rozrywką, Toma Goodwyna, który z dumą nazywa go najlepszym dramatem kryminalnym Netflix. Zatytułowana Young Wallander: Killer's Shadow, nowa seria przedstawia tytułowego bohatera wciągniętego w tajemniczą awanturę.

Spodziewaj się więc wszystkich zwrotów akcji w najnowszej odsłonie Wallander, która obiecuje, że Goodwyn utrzyma cię w napięciu aż do ostatnich chwil serialu.

Teraz można przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix

Odszkodowanie (Apple TV Plus)

Patricia Arquette, Adam Scott, John Turturro i Christopher Walken występują w najnowszym thrillerze Apple'a Severance, w którym showrunnerem jest także aktor Ben Stiller.

Umieszczony w firmie technologicznej o nazwie Lumon Industries, trafnie nazwany program odpraw służy do oddzielania pamięci roboczych pracowników od ich wspomnień nie związanych z pracą. Początkowo pomysł brzmi jak sprytny sposób na zwiększenie produktywności, ale nic dziwnego, że sprawy szybko przybierają niebezpieczny obrót.

Pierwsze dwa odcinki serialu, już opisane przez krytyków jako „kompletny pakiet”, są już dostępne, a siedem kolejnych będzie co tydzień.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV Plus

Najlepsze dzisiejsze oferty Apple TV+

(*7*)Pokaz Cuphead! (Netflix)

Dziesięcioodcinkowa telewizyjna adaptacja przebojowej gry wideo z 10 roku, The Cuphead Show! śledzi nieszczęścia głównego bohatera, gdy on i jego brat Mugman, który łatwo ulega wpływom, przemierzają Wyspy Inkwell w poszukiwaniu przygód.

Seria pochodzi od Chada i Jareda Moldenhauera (duetu, który napisał oryginalną grę) i zawiera głosy Tru Valentino, Franka Todaro i Graya Griffina z Invincible.

Cuphead Show! Nie jest prawdopodobne, aby otwierał nowe możliwości dla telewizji, ale może o to chodzi; zamiast tego nawiązuje do złotej ery animacji z uroczymi wizualizacjami i prostym opowiadaniem historii. Warto przyjrzeć się wartości nostalgii, jeśli nic więcej.

Teraz można przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix

Jesień: sprawa przeciwko Boeingowi (Netflix)

W tym samym tygodniu, w którym kolejny film dokumentalny Netflix, The Tinder Swindler, utrzymał swoje miejsce na szczycie list przebojów streamerów, pojawia się Downfall: The Case Against Boeing, aby dodać jeszcze więcej prawdziwych emocji do Twojej listy obserwowanych.

Zaadaptowane z artykułu w New Yorker o tym samym tytule, film Rory'ego Kennedy'ego pokazuje pod mikroskopem dwa wypadki Boeinga 737 Max, w których w ciągu pięciu miesięcy w marcu 346 r. zginęło 2019 osób. Eksperci i badacze ujawniają, w jaki sposób domniemany priorytet zysków linii lotniczej może mieć znaczenie dla bezpieczeństwa. przyczyniły się do incydentów, które w tamtym czasie pozostawały stosunkowo niezauważone.

To prosta rekomendacja dla tych, którzy kochają swoje korporacyjne filmy dokumentalne kryminalne: to w zasadzie wysokobudżetowa wersja Air Crash Investigation.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Udostępnij to