Jeśli w ciągu ostatnich kilku dni zapuściłeś się w media społecznościowe, wiesz, że miniony weekend był całkiem dobrym czasem dla usług przesyłania strumieniowego. Le retour d'Obi-Wan Kenobi sur Disney Plus et Stranger Things sur Netflix envoyé Internet en chute libre, et vous êtes prawdopodobnie encore en train de vous frayer un chemin à travers l'une ou les deux de ces series alors que nous entrons in Czerwiec.

Nie zamierzamy udawać, że którykolwiek z nowicjuszy w transmisji w tym tygodniu może pasować do któregokolwiek z tych przebojowych programów, ale długo oczekiwany powrót The Boys na Amazon w Prime Video z pewnością będzie przeszkodą dla fanów fantasy z wieloma opcjami rozrywki już na Twoim talerzu.

Poniżej podsumowaliśmy siedem najlepszych nowych filmów i programów telewizyjnych dostępnych do streamowania w serwisach Netflix, Prime Video, Disney Plus i nie tylko w ten weekend.

The Boys sezon 3 (Prime Video)

Fani superbohaterów, wstańcie. R-rated (i szalenie popularny) serial Prime Video The Boys powraca z długo oczekiwanym trzecim sezonem w ten weekend.

Nowe odcinki rozpoczynają się rok po wybuchowym finale drugiego sezonu serialu, a tytułowi Supes zmagają się z dostosowaniem do nowych pozycji władzy w świecie cieszącym się długo oczekiwanym okresem pokoju. Oczywiście cisza nie trwa długo, a pojawienie się przerażającego wroga Soldier Boya ponownie ustawia Billy'ego, Hughie, Annie i firmę na kursie kolizyjnym z destrukcją. Niedawno rozmawialiśmy z showrunnerem Ericiem Kripke, aby dowiedzieć się, jak sezon 2 The Boys zaznacza dramat w porównaniu z poprzednimi sezonami i wystarczy powiedzieć, że fani czekają na ucztę.

Pierwsze trzy odcinki nowej serii są już dostępne do streamowania w Prime Video, a pozostałe pięć będą publikowane co tydzień do 8 lipca.

Teraz można przesyłać strumieniowo w Prime Video.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

(*7*)Pistolet (Hulu, Disney Plus)

Reżyser Trainspotting, Danny Boyle, pojawia się na małym ekranie z Pistol, sześcioczęściowym miniserialem wyprodukowanym przez FX, zawierającym debiut legendarnego brytyjskiego zespołu punkowego The Sex Pistols.

Program oparty na wspomnieniach Lonely Boy z 2017 roku, gitarzysty Steve'a Jonesa, jest kroniką ponownego spotkania Jonesa (Toby Wallace), frontmana Johnny'ego Rottena (Anson Boon), perkusisty Paula Cooka (Jacob Slater) oraz basistów Sida Viciousa (Louis Partridge) i Glena. Matlock (Christian Lees) w latach 1970., odnotowując szybki wzrost sławy i rozgłosu zespołu. Talulah Riley, Maisie Williams i Thomas Brodie-Sangster są wśród innych gwiazd pojawiających się w serialu, który niestety został opisany przez krytyków (w tym Tom Goodwyn z TechRadar) jako stylowy i pozbawiony treści.

Mimo to Pistol może być wart obejrzenia tylko ze względu na kontrowersje poza ekranem. John Lyndon (aka Johnny Rotten) nazwał program „najbardziej pozbawionym szacunku gównem, z jakim kiedykolwiek musiałem znosić”, czyniąc nas bardziej zainteresowanymi oglądaniem, niż moglibyśmy być w inny sposób.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Hulu w USA i Disney Plus w Wielkiej Brytanii.

Najlepsze dzisiejsze oferty Disney+

Przechwytywacz (Netflix)

Jeśli masz ochotę na szaloną akcję w ten weekend, nie szukaj dalej niż debiut australijskiego powieściopisarza Matthew Reilly'ego na Netflix.

Koprodukowany przez gwiazdę filmową Marvela Chrisa Hemswortha, The Interceptor podąża za zawziętym oficerem wojskowym (w tej roli prawdziwa żona aktora Thora, Elsa Pataky), który znajduje się na ostatniej linii obrony przed złym planem żołnierz stał się przestępcą. przejąć kontrolę nad odległą bazą rakiet nuklearnych.

To prawda, że ​​to streszczenie nie mogłoby brzmieć o wiele mniej oryginalnie, ale zakładamy, że Interceptor nadal będzie przyjemnym sposobem na odpoczynek przez 90 minut, zwłaszcza biorąc pod uwagę zaangażowanie absolwenta Extraction i 12 Strong Hemsworth.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

Orville: Nowe Horyzonty (Hulu, Disney Plus)

Uwielbiana przez fanów parodia Star Treka Setha MacFarlane'a, The Orville, powraca w ten weekend z wyczekiwanym trzecim sezonem.

Nowe odcinki ponownie skupią się na USS Orville i jego załodze odmieńców, a Ed, Kelly, Gordon i spółka wyruszą na jeszcze więcej planetarnych przygód w całym wszechświecie. Trzecia wycieczka z serii będzie również ostatnim ukłonem aktora i komika Norma Macdonalda, który zmarł w 2021 r., wkrótce po zakończeniu produkcji.

Odcinek 1 Orville: Nowe Horyzonty jest dostępny do streamowania w Hulu w USA i Disney Plus w Wielkiej Brytanii, a pozostałe dziewięć wpisów pojawia się w każdy czwartek.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Hulu w USA i Disney Plus w Wielkiej Brytanii.

Borgen: Potęga i Chwała (Netflix)

Bądźmy szczerzy: Skandynawowie zawsze sprawiali, że brutalne seriale telewizyjne były lepsze niż ktokolwiek inny. Borgen, uznany duński dramat polityczny, który pierwotnie wyemitowano w latach 2010-2013, jest jednym z najlepszych w tej chwili, a serial powraca na mały ekran za pośrednictwem Netflix w ten weekend z Power and Glory (znanym również jako Borgen sezon 4).

Nowe odcinki serialu w stylu The West Wing skupiają się na próbach zapanowania nad niebezpiecznym sporem o rezerwy ropy Grenlandii przez minister spraw zagranicznych Birgitte Nyborg (absolwentka Westworld Sidse Babett Knudsen). Duża część oryginalnej obsady Borgena powraca do wydarzeń, z wyjątkiem gwiazdy Gry o Tron, Pilou Asbæka.

Wszystko to brzmi dobrze, House of Cards-meets-Fortitude, a Borgen: Power and Glory został okrzyknięty przez krytyków inteligentnym, dojrzałym i eleganckim serialem, który „zawstydza amerykański dramat polityczny”. Patrzeć na.

Teraz dostępne do streamowania na Netflix.

Fizyka, sezon 2 (Apple TV Plus)

Mroczny komediodramat firmy Apple Fizyczny powraca na Apple TV Plus niecały rok po premierze pierwszego sezonu w ten piątek.

Serial po raz kolejny stawia na pierwszym planie pozostającą w domu mamę Rose Byrne, która została guru aerobiku, Sheilę Rubin, z nowymi odcinkami, w których antybohater jest nie tylko zmuszony stawić czoła rzeczywistości rosnącej konkurencji w branży fitness, ale także do wyzwania pozostania wiernym. to. mąż (Rory Scovel) w świecie słońca i spandexu.

Gwiazda Białego Lotosu (otwiera się w nowej zakładce) Murray Bartlett dołącza do obsady drugiego sezonu Physique, co samo w sobie wystarczy, aby wzbudzić nasze zainteresowanie oczekiwanym powrotem serialu. Odcinek 2 jest już dostępny do streamowania, a pozostałe wpisy będą pojawiać się co tydzień w każdy piątek.

Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV Plus.

Najlepsze dzisiejsze oferty Apple TV+

Będzie bolało (AMC Plus)

Zadebiutowała w Wielkiej Brytanii na początku tego roku, uznana przez BBC adaptacja bestsellerowego pamiętnika medycznego Adama Kay'a This Is Gonna Hurt, w końcu pojawi się na AMC Plus (i Sundance Now) w ten weekend w USA.

Ben Whishaw występuje jako Kay w tej siedmioczęściowej czarnej komedii, która opisuje doświadczenia autora jako młodszego lekarza na oddziale położniczym/ginekologicznym ruchliwego (mamy na myśli ruchliwego) szpitala NHS w Wielkiej Brytanii.

This is Going to Hurt rzuca światło na gorączkowe życie zawodowe i osobiste pracowników medycznych na całym świecie, dlatego jesteśmy skłonni opisać go jako obowiązkowy punkt obejrzenia w 2022 roku. Odcinek 1 programu jest już dostępny do streamowania wspomnianych streamerów, a nowe wpisy pojawiają się co tydzień.

Teraz można przesyłać strumieniowo w AMC Plus.