NVIDIA jest potęgą gamingową od pokolenia, oferując sprzęt o wysokiej wydajności dla fanów gier komputerowych i nie tylko. Ale dzięki GeForce NOW, NVIDIA zmienia sposób, w jaki grasz w gry. Oto spojrzenie na to, jak usługa gier w chmurze zmieni Twoje życie w grach w ogromny sposób.

Spis treści

Odpowiednia i wydajna gra na PC

Grając w GeForce NOW, otrzymujesz prawdziwe doznania w grach na PC. Sprzęt, który NVIDIA uruchamia w chmurze, obsługuje komputerowe wersje gier, pozwalając Ci cieszyć się trybem wieloosobowym, do którego jesteś przyzwyczajony, bez konieczności szukania nowego komputera.

GeForce NOW śledzi również wydajność komputerów PC, której potrzebują gracze. Możesz skorzystać z subskrypcji RTX 3080, aby korzystać z rozdzielczości 1440p z prędkością do 120 klatek na sekundę lub zdecydować się na wizualizacje 4K HDR na NVIDIA SHIELD TV.

Dzięki tej technologii laptopy o niskim poborze mocy ze zintegrowaną grafiką i MacBooki (maszyny, o których nigdy nie śnisz, że mają wysokiej klasy wrażenia z grania na komputerach PC) działają jak prawdziwa forma grania.

Graj gdziekolwiek

W przeciwieństwie do komputerów PC i konsol do gier, NVIDIA GeForce NOW pozwoli Ci grać w swoje gry, gdziekolwiek jesteś. Usługa działa na wielu platformach.

(* 5 *)

(Źródło zdjęcia: NVIDIA)

Poza wyżej wymienionymi komputerami PC, Mac i NVIDIA SHIELD, usługa GeForce NOW działa również na telefonach i tabletach z systemem Android, iPhonie i iPadzie, pozwalając nawet cieszyć się rozgrywką w 120 klatkach na sekundę na urządzeniach z Androidem wyposażonych w wyświetlacze 120 Hz. grać w gry na PC w miejscach, o których inni gracze nawet nie pomyśleli.

Stała poprawa

Chociaż zazwyczaj musisz płacić za aktualizację swojego systemu od czasu do czasu, aby uzyskać lepsze wrażenia w grach, NVIDIA GeForce NOW z czasem ewoluuje, poprawiając wrażenia użytkowników bez pobierania opłat za tę aktualizację.

NVIDIA GeForce TERAZ

(Źródło zdjęcia: NVIDIA)

GeForce NOW ma już jasną propozycję wartości dla graczy, ale fakt, że z czasem może być coraz lepszy, gdy komputer do gier staje się wolniejszy i starzeje się, czyni go jeszcze lepszym i bardziej atrakcyjnym.

Chmura NVIDIA, Twoja biblioteka

Cóż, może jest pewien haczyk, na przykład, że musisz wykorzystać wszystkie swoje gry, aby grać w nie w usłudze GeForce NOW. Nie. GeForce NOW pozwala Ci wykorzystać istniejące biblioteki gier, aby uzyskać dostęp do ponad XNUMX gier dostępnych za pośrednictwem tej usługi.

NVIDIA GeForce TERAZ

(Źródło zdjęcia: NVIDIA)

Nie tylko możesz grać w wiele gier ze Steam, Epic Games Store, Ubisoft Connect i nie tylko, ale regularnie znajdziesz nowe gry.

przeżyj to za darmo

Pomimo wszystkich swoich ofert, być może najbardziej imponującą cechą NVIDIA GeForce NOW jest to, że możesz nurkować za darmo. W serwisie dostępnych jest ponad 100 darmowych tytułów, takich jak Fortnite, Genshin Impact i Apex Legends, a poziom podstawowy pozwoli na grę za darmo.

NVIDIA GeForce TERAZ

(Źródło zdjęcia: NVIDIA)

Użytkownicy, którzy chcą ulepszonej grafiki, dłuższych sesji grania i szybszego dostępu do serwera, mogą wybrać subskrypcje Priority lub RTX 3080.

Możesz wskoczyć i doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania GeForce NOW. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nadchodzącymi aktualizacjami usług, możesz co tydzień czytać czwartkowy blog GeForce Now i śledzić GeForce NOW w mediach społecznościowych na Facebooku i Twitterze.

Udostępnij to