Wiele osób uważa, że ​​po prostu nie może grać na komputerze Mac, ale tak nie jest. Chociaż możesz kupić grę w App Store lub sklepie stacjonarnym, (*5*) Desktop idzie o krok dalej.

(*5*) Pulpit umożliwia wydajne uruchamianie systemu Windows na komputerze Mac wraz z systemem macOS. Następnie możesz na przykład załadować Steam i pobierać gry tak samo, jak na komputerze PC, a układy Apple Silicon, takie jak M2, wykonają ciężką pracę, abyś mógł grać w Sonic Generations, Elden Ring i nie tylko. .

A dzięki umowie Amazon Prime Day, która kończy się dzisiaj później, możesz to zrobić ze zniżką w USA i Wielkiej Brytanii. (Nie w Stanach Zjednoczonych ani Wielkiej Brytanii? Przewiń w dół, aby zobaczyć najlepsze (*5*) oferty komputerów stacjonarnych w Twojej okolicy.)

Jasne, możesz kupić dedykowany kontroler do gier, taki jak Steam Deck, i grać w Red Dead Redemption 2 w podróży. Jednak posiadanie tej i innych gier w jednej aplikacji na komputerze Mac, o ile masz na nie miejsce, jest bardziej atrakcyjną opcją.

Gry takie jak Metal Gear Solid V: Phantom Pain i Metro Exodus działają świetnie na MacBooku Pro M1 Pro, a dzięki układowi M2 zasilającemu 13-calowego MacBooka Air i MacBooka Pro nie byłoby zaskoczeniem, gdyby wyniki były jeszcze lepsze. te gry i inne w przyszłości.

Z 20 € zniżki od standardowej ceny, dostajesz to, za co płacisz. (*5*) Pulpit umożliwia uruchamianie aplikacji Windows wraz z aplikacjami macOS.

Jeśli na przykład jesteś studentem i chcesz sprawdzić Linuksa, możesz to zrobić tutaj, a proces od znalezienia obrazu dysku do uruchomienia pulpitu systemu Linux w oknie jest prosty.

Tak czy inaczej, jeśli rozważasz uaktualnienie komputera Mac i chcesz grać w gry między pracą, (*5*) Desktop to idealna opcja, która pozwala wypróbować kilka gier z biblioteki Steam.

Szukasz więcej ofert Prime Day? Mamy tu dla Ciebie omówienie najlepszych ofert.

Dzisiejsze najlepsze (*5*) oferty komputerów stacjonarnych

Udostępnij to