5 bezpłatnych zajęć online, które zapewnią dzieciom dostęp do Internetu, w tym ABCmouse i nie tylko

5 bezpłatnych zajęć online, które zapewnią dzieciom dostęp do Internetu, w tym ABCmouse i nie tylko
W zeszłym miesiącu o tej porze większość z nas prawdopodobnie nawet nie pomyślała o takich słowach jak „e-learning”, „klasy online” i, tak, „ABCmouse”. A jednak zamykanie szkół na całym świecie pozostawiło rodziny samotne w poszukiwaniu narzędzi do nauki online, które zapewnią dzieciom produktywność podczas izolacji – i będą stanowić edukacyjną alternatywę dla programów Disney+! Na szczęście wiele najlepszych i najpopularniejszych na świecie klas internetowych oferuje bezpłatne, przedłużone okresy próbne, dzięki którym Twoje dzieci będą miały zajęcie. Jeśli masz dzieci w wieku 2–13 lat, istnieją opcje nauki online, z których możesz skorzystać już teraz, bez konieczności płacenia jakichkolwiek opłat po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego. Oto pięć opcji do rozważenia. I pamiętaj... jeśli zapiszesz się na jeden raz na jakiś czas i zrezygnujesz w ciągu 30 dni, możesz powtórzyć te eseje jeden po drugim i zakwalifikować się na kolejne pięć miesięcy nauki online, nie wydając nic.

Wypróbuj jedną z tych BEZPŁATNYCH klas online:

<p class="vanilla-image-block"> ABCmysz | od 2 do 8 lat | 9.99 EUR miesięcznie (około 8.50 EUR / 17 USD) | 30 dni za darmo
To wspaniałe narzędzie do nauki na odległość jest pełne lekcji dla dzieci w wieku od dwóch do ośmiu lat. Obejmuje szeroki zakres zajęć z każdego przedmiotu, których normalnie uczyliby się w klasie. Subskrypcja zwykle kosztuje 9.99 € miesięcznie, ale możesz wypróbować ją za darmo przez 30 dni. Zajęcia obejmują różnorodne animacje, gry, książki, piosenki, puzzle i obrazki do kolorowania. Jest też małe zoo, farma i akwarium. Dzieci mogą również stworzyć własnego awatara, dzięki czemu postępy w lekcjach i zajęciach są bardziej spersonalizowane i wciągające.
Zobacz ofertę

Akademia Przygód | od 8 do 13 lat | 9.99 EUR miesięcznie (około 8.50 EUR / 17 USD) | 30 dni za darmo
Adventure Academy obejmuje matematykę, nauki ścisłe, umiejętność czytania i pisania oraz nie tylko w ramach jednej gry fabularnej. To świetny sposób na zaangażowanie dzieci w naukę. Wypróbowanie go jest bezpłatne przez pierwszy miesiąc. Obejmuje rozwój programów do czytania, pisania i ortografii, a także ogólne rozumienie języka angielskiego. Sekcja matematyczna obejmuje mnożenie i dzielenie, geometrię, ułamki zwykłe i dziesiętne, a także problemy tekstowe, podczas gdy nauka obejmuje całą fizykę, chemię i biologię. I są dodatkowe opłaty.
Zobacz ofertę

Czytanie jajek | od 2 do 13 lat | 9.95 € / 6.99 € miesięcznie (około 17 USD) | 30 dni za darmo
Podczas gdy inne wydziały starają się rozwijać różnorodne umiejętności i tematy, nazwa Reading Eggs bardzo dobrze wskazuje na ich główny cel i specjalizację. Usługa, dostępna na komputerze lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, jest pełna gier, piosenek i innych zajęć, które mają na celu poprawę umiejętności czytania, pisania i rozumienia przez dziecko. Inteligentnie wykorzystuj tak zwane nagrody „złotego jajka”, aby grywalizować naukę. Istnieją również kompletne książki, a także dodatkowe lekcje matematyki za pośrednictwem komponentu Mathseeds. Do tej pory rodzice mogą zarejestrować się na bezpłatny okres próbny, a następnie najlepszą dostępną wartością jest rejestracja na cały rok. Zarejestruj się, a dołączysz do 10 milionów innych użytkowników, którzy już korzystają z Reading Eggs.
Zobacz ofertę

IQ czytania | od 2 do 12 lat | 7.99 EUR miesięcznie (około 6.50 EUR / 13 USD) | 30 dni za darmo
ReadingIQ to duża biblioteka cyfrowych książek dla dzieci z tysiącami tytułów dostępnych do czytania na tablecie lub czytniku elektronicznym. Abonamenty są zwykle bardzo rozsądne i wynoszą 7.99 € miesięcznie, ale teraz możesz otrzymać miesiąc za darmo. Istnieją pomocne sugestie według grup wiekowych, zwłaszcza dla początkujących czytelników w wieku poniżej dwóch lat, początkujących czytelników w wieku czterech lat, rosnących czytelników w wieku od pięciu do ośmiu lat, a następnie zaawansowanych czytelników. do około 12 roku życia. Jest też sekcja hiszpańska odpowiednia dla czytelników w wieku 2-12 lat. Wszystkie książki są dostępne do czytania cyfrowego na tablety lub smartfony, a także na komputery stacjonarne, a dostępne są opcje czytania z przewodnikiem i polecane książki, aby zachęcić dzieci do dalszego czytania.
Zobacz ofertę

Umysł przystosowany | od 6 do 12 lat | 9.95 EUR miesięcznie (około 8.50 EUR / 17 USD) | 1 miesiąc za darmo
AdaptedMind sprawia, że ​​wszystko jest bardzo proste, dzięki atrakcyjnym wizualnie wyzwaniom matematycznym i czytelniczym dla dzieci. Szybkie spojrzenie na sposób ułożenia tego w „notatkach” (a nie na wiekach) poinformuje Cię, że jest to usługa zlokalizowana w USA. Ale lekcje tutaj są uniwersalne, z prostą liczbą i mnóstwem gier z zakresu umiejętności czytania i pisania; w rzeczywistości AdaptedMind twierdzi, że ma imponującą sumę ponad 300,000 XNUMX. Podoba nam się to, jak test wstępny pomaga ocenić poziom zrozumienia tekstu przez Twoje dziecko oraz to, że przez cały czas istnieje możliwość przeprowadzenia testu. A ponieważ płacisz jednorazowo tylko za jeden miesiąc (po tym praktycznym teście), nie musisz mieć poczucia, że ​​angażujesz się w więcej, niż naprawdę potrzebujesz.
Zobacz ofertę