Zbliża się kolejny Czarny piątek, ale jeszcze nie skończyliśmy ze sprzedażą materacy. Nadszedł Cyber ​​​​poniedziałek, który w większości przypadków będzie kontynuacją świetnych ofert, które widzieliśmy w Czarny piątek. Ale czy możesz zmaksymalizować swoje oszczędności na ofertach materacy w Cyberponiedziałek? Absolutnie.

Zanim przejdziesz przez tegoroczne wyprzedaże w Cyberponiedziałek, postępuj zgodnie z tymi trzema wskazówkami dotyczącymi zakupów, aby uzyskać jak największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Uważnie obserwowałem zmieniające się ceny najlepszych materacy na przestrzeni lat, więc te sztuczki zakupowe są wynikiem tego, czego byłem świadkiem jako łowca okazji i konsument.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wygodnego materaca do spania bocznego, czy najlepszego materaca chłodzącego, będziesz na dobrej drodze do zebrania wystarczającej ilości dodatkowej gotówki, aby zainwestować w inne rozważane oferty Cybernetycznego poniedziałku, o ile zachowasz te trzy . Wskazówki dotyczące kupowania materacy…

3 porady dotyczące zakupu materacy na Cyberponiedziałek

1. Miej oko na historię cen

Marki materacy dostosowują ceny detaliczne w różnych porach roku. Koszty materacy są najwyższe latem, po czym spadają do najniższego poziomu w Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek. Aby upewnić się, że naprawdę dostajesz ofertę, a nie niewypał, sprawdź historię cen materaca.

Zadanie nie jest tak zniechęcające, jak mogłoby się wydawać, dzięki naszym dedykowanym stronom sprzedaży, które są aktualizowane co miesiąc przez naszych łowców okazji o szczegółowe informacje o tym, dlaczego aktualna oferta materacy jest gorąca (lub nie). Dodaj je do ulubionych, aby mieć do nich łatwy dostęp i być na bieżąco z najnowszymi ofertami. Sprawdź je poniżej:

W międzyczasie, jeśli robisz zakupy na Amazon, przejdź do CamelCamelCamel(Otwiera się w nowej karcie), aby śledzić historię cen dowolnego materaca sprzedawanego przez Amazon lub dowolną stronę trzecią. W przypadku wszystkich innych sprzedawców skorzystaj z Zakupów Google — otwiera się w nowej karcie, aby wyświetlić przegląd cen sprzedaży materacy na 30 dni.

2. Szukaj prezentów i paczek

Gotówka na nowy materac jest świetna, ale marki lubią osładzać swoje oferty w Cyberponiedziałek, rozdając darmowe produkty przy zakupie. Zazwyczaj obejmują one komplety pościeli, ochraniacze na materace i poduszki. Oferty bezpłatnych materacy są świetne, jeśli zmieniasz rozmiar łóżka lub nie kupujesz nowych prześcieradeł i poduszek od lat.

Niektóre z naszych ulubionych bezpłatnych ofert materacy w Cyberponiedziałek znajdują się poniżej:

Pakiet pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze, jeśli kupisz materac z pewnymi przedmiotami, takimi jak prześcieradła, poduszki, ramy łóżek i sprężyny skrzynkowe. Niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć swój obecny zestaw do spania, czy jesteś w trakcie przeprowadzki, możesz zaoszczędzić setki, a nawet tysiące dolarów dzięki ofertom pakietów materacy.

Na przykład wyprzedaż GhostBed Cyber ​​​​Monday oferuje do 50% zniżki (otwiera się w nowej karcie) na różne zestawy materacy i sprężyn skrzynkowych. Możesz wybrać podstawę i materac, jaki chcesz, a także zdecydować się na inne dodatki, takie jak prześcieradła, poduszki i kołdry obciążeniowe. Dowiedz się, jak poradziliśmy sobie z najpopularniejszym modelem chłodzącym marki w naszej recenzji materaca GhostBed Luxe.

(*3*)3. Być może będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość (lub rozejrzeć się)

Oferty na materace w Cyber ​​​​poniedziałek to Twoja szansa na skorzystanie z jednych z najlepszych oszczędności w roku, co jest dobrą wiadomością, jeśli korzystasz z wyprzedaży w Czarny piątek. Proszę jednak zrozumieć, że czekanie do końca pracowitego weekendu zakupowego może oznaczać, że ze względu na wyczerpanie zapasów będziesz musiał poczekać trochę dłużej na dostawę materaca.

Możesz jednak porównać ceny. Zazwyczaj najlepsze oferty materacy w Cyber ​​​​poniedziałek będą pochodzić bezpośrednio od marki, ale sprzedawcy zewnętrzni mogą dopasować (lub przebić) te oferty i mieć obszerne zapasy. Wygląda to jeszcze bardziej atrakcyjnie, gdy pamiętasz, że wiele materacy na Amazon ma bezpłatną 2-dniową wysyłkę za pośrednictwem Prime.

Ale ostrzegam, kupowanie od sprzedawcy internetowego może skutkować innymi warunkami gwarancji i testowania niż kupowanie bezpośrednio u źródła. Sklepy innych firm często nie odpowiadają hojnym korzyściom oferowanym przez producentów materacy, więc koniecznie sprawdź regulamin miejsca, w którym robisz zakupy, aby zobaczyć, do czego masz prawo.

Teraz, gdy masz trochę dodatkowej wiedzy, spójrz na najlepsze oferty materacy w Cyberponiedziałek od najlepszych sprzedawców:

Dzisiejsze najlepsze oferty materacy

Udostępnij to