1200 bitcoinów budzi 101 współczynników binarnych 7 dni

W tym tygodniu w krypto odkryliśmy, że do 1200 starych bitcoinów z uśpionych adresów zostało przeniesionych w kilka dni po upadku FTX, współzałożyciel Palantir, Joe Lonsdale, ostrzegł, że Crypto Collapse może się pogorszyć w przyszłości, dyrektor generalny Silvergate odpowiada na obawy Banku Być blisko niewypłacalności, raport Mazars ujawnia, że ​​rezerwy Bitcoin Binance osiągnęły (*7*)% stopę zabezpieczenia, a amerykański sędzia nakazał firmie Celsjusza zwrot 50 milionów USD w kryptowalutach użytkownikom kont depozytowych.

W kontynuacji sagi FTX były dyrektor generalny Alamedy wydał ponad 10 milionów euro na luksusowe nieruchomości na kilka miesięcy przed upadkiem giełdy, Sam Bankman-Fried publicznie odmówił składania zeznań przed komisją Izby Reprezentantów w USA, powiedział przewodniczący US House Financial Services Wody Maxine. „Konieczne jest, aby Bankman-Fried uczestniczył w przesłuchaniu 13 grudnia, dyrektor generalny Coinbase, Brian Armstrong, powiedział, że wierzy, że Bankman-Fried ukradł fundusze klientów, a były prokurator federalny USA powiedział, że Bankman-Fried powinien być „bardzo zaniepokojony czasem więzienia. "

Vitalik Buterin ujawnił pięć cech, które sprawiły, że Ethereum wzbudziło jego największe zainteresowanie, a Tether włączył do swojej oferty stablecoina chińskiego juana (CNH₮) na platformie Tron. Firma Circle zmieniła zdanie na temat upublicznienia w najbliższej przyszłości, firma ConsenSys ograniczyła przechowywanie danych użytkownika MetaMask do 7 dni po sprzeciwie, firma Nexo zapowiedziała, że ​​opuści Stany Zjednoczone o 30% z powodu złych warunków na rynku.

Tymczasem CEO Binance ostrzegł przed nowym typem hacka wymierzonego w branżę kryptowalut, północnokoreańscy hakerzy stworzyli fałszywą giełdę kryptowalut, która infekuje urządzenia użytkowników złośliwym oprogramowaniem, 25-letni Amerykanin został skazany na 18 miesięcy więzienia za kradzież ponad Krypto o wartości 20 milionów euro, a DappRadar odkrył, że tylko w listopadzie utracono lub skradziono kryptowaluty o rekordowej wartości 4.88 miliarda euro.

Południowokoreańskim prokuratorom nie udało się aresztować Daniela Shina, współzałożyciela Terraform Labs po tym, jak sąd odrzucił jego wniosek, chiński sąd uznał, że NFT stanowią własność wirtualną i są chronione prawem autorskim, japoński rząd był bliski przyjęcia kryptograficznego systemu AML FATF wytyczne do prawa krajowego, prezydent Salwadoru skrytykował „media głównego nurtu” za ich ataki na przyjęcie BTC jako prawnego środka płatniczego, a rosyjscy prawodawcy byli o krok od zalegalizowania kopania kryptowalut. Tymczasem zakład krawiecki na Ukrainie został zdemaskowany jako przykrywka dla nielegalnej operacji wydobywania kryptowaluty.

Czas na żarty!

Udostępnij to