Dirt 3 to doskonała gra wyścigowa w terenie, która dodaje ekscytujące nowe funkcje i prawie za każdym razem ulepsza swoją poprzedniczkę.

Kiedy DiRT 2 wyszedł w 2009 roku, zawierał długi i zróżnicowany tryb kariery, wiele opcji dla wielu graczy i niezmiennie doskonałą prezentację. Jego sequel nic z tego nie traci, a także wprowadza kilka świetnych dodatków do formuły. Gra wieloosobowa na podzielonym ekranie z obsługą dwóch kontrolerów jest teraz opcją, jest więcej klas pojazdów do wyboru, zawody gymkhana i śnieżne warunki stawiają nowe wyzwania, a nowe tryby gry wieloosobowej wprowadzają ciekawe triki motoryzacyjne do niektórych ulubionych gier. Dirt 3 oferuje mnóstwo świetnej zawartości, a ponieważ oferuje wiele konfigurowalnych ustawień trudności i asyst, zarówno nowicjusze, jak i weterani mogą cieszyć się doskonałą akcją terenową.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • Ujawniono lutową grę PS Plus… Niech rozpocznie się Crumpocalypse | Aktualności TechRadar
 • Uncharted: Kolekcja Legacy of Thieves – porównanie grafiki na PS4 i PS5
 • Recenzja filmu Uncharted: Legacy of Thieves
 • Historia gier Pokémon (główna seria)
 • Zwiastun Crysis 4 (tytuł roboczy)
 • Shin Megami Tensei V — zwiastun z nagrodami
 • Apex Legends: Defiance – zwiastun premierowy
 • Gran Turismo 7 – Znajdź swój zwiastun
 • PUBG MOBILE | Podsumowanie: zwiastun szybkich bitew
 • (*3*)Summertime Madness – Rozszerzony zwiastun premierowy

 • Dwupunktowy kampus | ZAMÓWIENIE W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DOSTĘPNE!
 • Animal Crossing: Zapowiedź dużej aktualizacji Pocket Camp
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Teraz odtwarzane: Recenzja wideo Dirt 3

  Bez względu na to, na jakim poziomie trudności grasz i czy korzystasz ze stabilności i wspomagania hamowania, Dirt 3 prowadzi się jak marzenie. W garażu znajdują się dziesiątki wspaniałych nowoczesnych i zabytkowych pojazdów, którymi ścigasz się na wszelkiego rodzaju nawierzchniach i w zmieniających się warunkach pogodowych, ale zasiadanie za kierownicą pojazdu, którym nigdy wcześniej nie jeździłeś, nigdy nie stanowi problemu. Sterowanie jest responsywne i chociaż możliwe jest popełnienie błędów tak drastycznych, że Twój pojazd straci panele i wypaczy się nie do poznania, istnieją mechanizmy rozgrywki, które sprawiają, że nie czujesz potrzeby powstrzymywania czegokolwiek. Nawet gdy ścigasz się wąskimi drogami gruntowymi i wokół oblodzonych serpentyn, samochody, ciężarówki i buggy w Dirt 3 zachęcają Cię do szybszego ich popychania dzięki świetnemu dźwiękowi i informacjom zwrotnym, które informują, że jeszcze nie osiągnąłeś limitu.

  Nowe wyzwania w gymkhanie, w których musisz wykonywać triki na specjalnie zaprojektowanych arenach, wzmacniają doskonałość kontroli w Dirt 3. Slajdy i skoki. Połącz różne sztuczki, aby rozkręcić tłum i stworzyć mnożnik punktów; pokaż cokolwiek innego niż test mistrzowski, gdy zderzysz się z czymś, a twój mnożnik się zmniejszy. Nie różni się to tak bardzo od wykonywania kombinacji w grze na deskorolce, z wyjątkiem tego, że triki są znacznie mniej skomplikowane. Jednak łączenie udanych trików z czasem jest nadal bardzo trudne, dlatego gymkhany są doskonałym treningiem na inne imprezy. Kiedy już potrafisz sprawić, by samochód tańczył wokół stożka i wjeżdżał z pełną prędkością przez bramę lub pod ciężarówkę, obracanie go za rogiem w wyścigu nie wydaje się takie złe.

  Zmieniające się warunki pogodowe sprawiają, że bardzo podobne wyścigi nie są powtarzalne.Zmieniające się warunki pogodowe sprawiają, że bardzo podobne wyścigi nie są powtarzalne.

  Każde wydarzenie w Dirt 3, niezależnie od tego, czy jest to rajd punkt-do-punktu przez kenijską pustynię, wyścig jeden na jednego w śniegu Aspen, czy wyścig rallycrossowy na torze w Los Angeles i poza nim. Memorial Coliseum, wymaga precyzyjnej jazdy. Możesz uciec z kilkoma blokami tu i tam, zwłaszcza jeśli skorzystasz z pięciu retrospekcji, aby poprawić swoje błędy, a ukończenie pierwszego może być zbyt łatwe, jeśli masz doświadczenie. gracz. . Wyłącz niektóre asysty, podkręć poziom trudności i przełącz się z kosmetycznych obrażeń na realistyczne obrażenia, a przekonasz się, że Dirt 3 jest dokładnie tak trudny, jak chcesz. Na drugim końcu skali, jeśli jesteś nowy w wyścigach terenowych i szukasz sposobu na wejście do gatunku, Dirt 3 Cię obejmuje. Wraz ze wspomnianymi wcześniej asystami i innymi opcjami jest to pierwsza gra z serii, w której występuje dynamiczny skład wyścigowy, podobny do tych z serii Forza Motorsport i Gran Turismo na konsole.

  Ta linia wyścigów może być nieoceniona, gdy nauczysz się poruszać po ponad 100 trasach i etapach Dirt 3; podczas skręcania lub przeskakiwania przez grani nie należy się ustawiać, a kolejny zakręt może być niepotrzebnie trudny. Zawsze przekazując potrzebne informacje w jasny, zwięzły i terminowy sposób, pilotka Jen Horsey jest również nieoceniona na imprezach, na których jest dostępna. (Dostępna jest również męska alternatywa, a także opcja dla drugiego kierowcy, aby używać bardziej złożonego i szczegółowego języka). Brzmi prawie tak samo onieśmielająco. Vous n'aurez toujours pas beaucoup de temps pour adorator le landscape impresjonant ou pour contemplar les fans téméraires qui traversent parfois la piste devant vous, mais vous êtes beaucoup moins podatny na d'enrouler votre voiture de voiture et ar-autour . tłum.

  Powtórki pozwalają podziwiać zarówno scenerię, jak i umiejętności jazdy.Powtórki pozwalają podziwiać zarówno scenerię, jak i umiejętności jazdy.

  Wiele wydarzeń w długim trybie Dirt Tour Dirt 3 obejmuje wiele wyścigów z rzędu w tym samym miejscu, ale gra świetnie sobie radzi, aby akcja nie była przestarzała. Na przykład po ukończeniu pierwszego z trzech wyścigów rallycrossowych w suchych warunkach możesz przebiec następną w zmieniającej przyczepność ulewie, a ostatnią w mokrych warunkach po przejściu chmur deszczowych i poprawie widoczności. A w rajdach typu „z jednego punktu do jednego” ściganie się na tych samych odcinkach w różnych kierunkach może być bardzo odmiennym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli znajdujesz się na odcinku w pustynnym słońcu i musisz używać świateł przednich, aby jechać w ciemności nocy na Następny. . . Ponadto, aby urozmaicić swoją karierę, niezmiennie masz do wyboru kilka różnych wydarzeń. Dziesiątki wydarzeń składających się na Dirt Tour są podzielone na cztery sezony, które należy ukończyć w określonej kolejności, ale twoje postępy w każdym sezonie nie są liniowe i zawsze masz możliwość powrotu do wydarzeń, w których chcesz zagrać ponownie. spróbuj poprawić swoją pozycję lub najlepszy wynik/czas.

  Twoje postępy jako kierowcy są mierzone w punktach reputacji, które zdobywasz po każdym wydarzeniu. Punkty otrzymujesz za dostanie się na podium, za niekorzystanie z retrospekcji oraz za wykonanie określonych celów zespołowych. Drużyny nie są wielkim problemem w Dirt 3; gdzie w niektórych grach musisz poświęcić całe sezony, tutaj możesz pojechać do innej gry za każdym razem, gdy usiądziesz za kierownicą, jeśli chcesz. Na początku twojej kariery tylko kilka zespołów jest tobą zainteresowanych, ale w miarę zdobywania punktów reputacji i postępów, dostępnych staje się więcej zespołów (a co za tym idzie, więcej samochodów). . Wybór zespołu przed jakimkolwiek wydarzeniem prawdopodobnie będzie zależeć przede wszystkim od Twojego samochodu, ale liczba punktów reputacji, które zespół oferuje za wypełnienie swoich celów premiowych, jest również czymś do rozważenia. Niestety przy wyborze nie widzisz, jaki jest prawdziwy cel, więc Twoje decyzje nie są tak dobrze poinformowane, jak mogłyby być. Tak czy inaczej, żadne z wyzwań nie jest tak trudne, by żałować wybrania konkretnego zespołu; najczęściej polega na osiągnięciu określonej prędkości, ukończeniu bez uszkodzeń lub przejściu przez całe wydarzenie bez obracania lub toczenia pojazdu.

  Oprócz wydarzeń składających się na cztery pory roku, tryb Dirt Tour zawiera szereg dodatków do odblokowania, które znacznie wydłużają jego żywotność. Na początek są trasy koncertowe poświęcone określonej dyscyplinie; zdecydujesz się rywalizować i dobrze sobie radzić w rajdach typu „point-to-point”, a odblokujesz światową trasę rajdową obejmującą dziesiątki takich wydarzeń. Dodatkowo możesz odblokować swego rodzaju plac zabaw w postaci londyńskiej elektrowni Battersea i jej okolic. Tutaj możesz nie tylko ćwiczyć techniki gymkhana, ale możesz także wykonać szereg różnorodnych wyzwań, aby zdobyć dodatkową reputację. Wyzwania te obejmują wszystko, od lądowania skoków i wykonywania trików w określonych lokalizacjach, po przełamywanie ogrodzeń dzielących różne obszary do odblokowania i lokalizowanie ukrytych logo Dirt 3. Odwiedzenie Battersea sprawia, że…

  Jak pobrać recenzję Dirt 3

  Udostępnij to