Na tętniących życiem i intrygujących polach bitew Brink, wady konstrukcyjne mogą być tak samo zabójcze, jak żołnierze wroga.

Rzadko osiąga się wielkość bez ambicji. Wskoczenie do Brink's Battlegrounds od razu sprawia wrażenie, że grasz w ambitną strzelankę z perspektywy pierwszej osoby. Cztery powiązane klasy żołnierzy i trzy różne typy ciała łączą się, tworząc szeroką gamę sposobów zabijania wrogów, wspierania sojuszników i poruszania się po polu bitwy. Potyczki drużynowe Brinka są bogate w możliwości, ale utrudniają je również problemy projektowe, w tym frustrujące problemy z systemem ruchu i sztuczną inteligencją. Wersja na PC wypada lepiej od wersji na Xbox 360, jeśli chodzi o oprawę wizualną (pod warunkiem, że masz dobrze wyposażony komputer) i łączność (choć nie wszystko jest płynne), ale i tak nie spełnia ambicji rozgrywki. Z pewnością fajnie jest brać udział w tych szalonych strzelaninach, ale Brink jest daleki od wielkości.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • 9 największych wydań gier na luty 2022 r.
 • 15 rzeczy, których nie wiedziałeś o Uncharted
 • Sifu – Za kulisami: Dźwięk Sifu
 • Star Wars 1313 Wydanie materiału z gry anulowane | Aktualności TechRadar
 • Sekiro Speedrunner analizuje wyścigi GDQ z zasłoniętymi oczami
 • Pokémon Legends: Arceus – Rozgrywka z wydarzenia Warp czasoprzestrzeni
 • Gdzie jest Xur i co sprzedaje – 28 stycznia 2022
 • Star Wars: The Old Republic – zwiastun fabularny „Dziedzictwo Sithów”
 • AI: THE SOMNIUM FILES – NirvanA Initiative Story Trailer
 • Pokemon Legends Top 20: Rozgrywka Arceus
 • Elder Scrolls Online – filmowy zwiastun premierowy High Isle
 • Apex Legends: Defiance – zwiastun premierowy
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Samochody
 • Wysoka rozdzielczość
 • Wysoki
 • muczeć
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Teraz odtwarzane: Brink Video Review

  Twoje doświadczenie z Brink zaczyna się od wyboru. Czy jako obywatel Arki będziesz walczył o narzucenie porządku latającemu miastu, które może być ostatnim schronieniem ludzkości przed globalną katastrofą? A może postrzegasz Arkę jako więzienie, w którym siły autorytarne uciskają twój lud i trzymają cię w izolacji od społeczeństw ludzkich, które jeszcze nie istnieją na lądzie? To dramatyczny wybór, ale ostatecznie nie ma sensu. Możesz grać w obie strony kampanii, niezależnie od wybranej frakcji, a twoje wyposażenie, umiejętności i statystyki są trwałe bez względu na to, po której stronie walczysz. Integracja online Brink oznacza, że ​​z wyjątkiem czterech map Challenge, każdy mecz, który rozegrasz, odbędzie się na jednej z ośmiu map kampanii. Kiedy zaczynasz mecz, możesz określić, na której mapie grasz, kto może dołączyć do twojej gry (jeśli w ogóle), jakie stopnie graczy są dozwolone i czy ludzie mogą w drużynie wroga. Ustawienie gry w tryb gry swobodnej pozwala na więcej opcji dostosowywania, a przeglądarka serwerów pozwala łatwo wybrać grę z dobrym pingiem, konkretną mapą lub dużą populacją.

  Zanim jednak wskoczysz do gry, jest mnóstwo filmów instruktażowych, które zaznajomią Cię z animowanymi polami bitwy Brink. Chociaż istnieją już od jakiegoś czasu, są pełne dobrych informacji, które mogą pomóc ci się zorientować, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w walce opartej na klasach i celach. Musisz także stworzyć postać, korzystając z wymyślnego pakietu dostosowywania Brinka. Po wybraniu z galerii niemal realistycznych męskich twarzy, przybierasz czysty, twardy wygląd sił bezpieczeństwa lub ponury, pstrokaty wygląd Ruchu Oporu. W miarę zdobywania kolejnych poziomów odblokowujesz mnóstwo fajnych ubrań, fryzur i malowania twarzy. Fajnie jest bawić się wyglądem swojej postaci w miarę zdobywania kolejnych poziomów. (Nie oczekuj, że zmienisz swoje tatuaże, są one trwałe.)

  Jedynym aspektem tworzenia postaci, który naprawdę wpływa na sposób, w jaki grasz, jest Twój typ ciała. Każda postać zaczyna z przeciętnym ciałem i szybko odblokowuje typy ciężkie i lekkie. Ciężkie postacie mają najwięcej punktów wytrzymałości i mogą nosić największą broń, ale są też najwolniejsze i najmniej zwinne. To sprawia, że ​​doskonale nadają się do obrony kluczowych obszarów lub oczyszczania pomieszczeń, ale czasami trzeba przejść długą drogę, aby znaleźć drabinę. Lekkie postacie mają najmniej zdrowia i mogą nosić tylko małą broń, ale są też najszybsze i najbardziej zwinne. Doskonale radzą sobie z płynnym bieganiem po mapie i skakaniem w obszary, do których inni gracze nie mogą dotrzeć, jednocześnie bombardując wroga ostrzałem. Średnie postacie są zwinne i trwałe, choć nie tak wytrzymałe jak inne typy, i działają jako wszechstronna mieszanka pozostałych dwóch.

  Las granadas son una excelente manera de acabar con los enemigos; solo asegúrese de completarlos.Granaty to świetny sposób na wykańczanie wrogów; tylko upewnij się, że je wypełniłeś.

  Tworzenie różnych typów ruchu to jedna z głównych ambicji Brinka i do pewnego stopnia mu się to udaje. Szybki unik lub odważna infiltracja jako lekka postać jest ekscytująca, podczas gdy pokonanie całej wrogiej drużyny jako ciężkiej postaci jest bardzo satysfakcjonujące. Wszystkie postacie mogą biegać, ślizgać się i skakać z różnymi umiejętnościami, a ta mobilność pomaga ożywić walkę. Przesuń wroga w górę i przewróć go na plecy, tworząc walkę wręcz, która jest czystą hybrydą walki wręcz i walki z ogniem. Samo przytrzymanie klawisza Shift podczas biegu automatycznie powoduje przeskakiwanie przez przeszkody i wspinanie się po skrzyniach, ale niestety ten system poruszania się jest utrudniony przez usterki. Możesz podejść do balustrady pod dziwnym kątem i przebiec po niej zamiast przeskakiwać. A ponieważ nie ma jasnego systemu sprawdzania, które półki są do pokonania, a które nie, musisz rozwinąć zmysł intuicji metodą prób i błędów. Próba Brink'a, by nasycić akcję tym swobodnym ruchem, jest intrygująca, ale problematyczna, generująca zarówno wigor, jak i frustrację.

  System klas Brinka jest bardziej wydajny i zapewnia wiele sposobów na udział w walce. Różnice między klasami wynikają z unikalnych umiejętności, do których uzyskujesz dostęp w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Umiejętności żołnierza skupiają się na zadawaniu większych obrażeń granatami i utrzymywaniu zaopatrzenia sojuszników w amunicję. Medycy mają wiele różnych wzmocnień, które sprawiają, że sojusznicy są szybsi i trudniejsi do zabicia, a także mogą wskrzesić ubezwłasnowolnionych sojuszników na polu bitwy. Inżynierowie mogą ustawiać miny i automatyczne wieżyczki, a także wzmacniać obrażenia zadawane przez broń swoich kolegów z drużyny, a agenci mogą przebierać się za wrogów i przeprowadzać zwiad na polu bitwy. Z 10 lub 11 unikalnymi zdolnościami dla każdej klasy oraz kolejnymi 10 uniwersalnymi zdolnościami, jest mnóstwo miejsca na dostosowanie swojej obecności na polu bitwy. Odkrywanie różnych strategii i poszerzanie swoich umiejętności jest uzależniające i wymagające, a odblokowanie nowej umiejętności, która daje nowy sposób na sianie spustoszenia lub wspieranie drużyny (jak granat agenta lub samoregeneracja medyka), jest świetną zabawą.

  Niestety, nawet te umiejętności nie są doskonałe w ich wykonaniu. Umiejętności odgrywają kluczową rolę na polu bitwy w Brink, od uzupełniania amunicji żołnierza po strzykawkę medyczną, a podanie ich wymaga spojrzenia na pobliskiego członka drużyny. Spowoduje to otwarcie komunikatu o aktualizacji, ale być może będziesz musiał być jeszcze bliżej, aby przeprowadzić aktualizację. Rozwiązanie Brink polega na tym, żebyś magnetycznie podążał za kolegą z drużyny, dopóki nie znajdziesz się wystarczająco blisko, ale jeśli twój cel aktywnie się porusza, twój ruch śledzenia może stać się nierówny i dezorientujący. Czasami nie możesz rozpocząć wzmocnienia, nawet jeśli nacisnąłeś przycisk po wyświetleniu monitu, a podczas próby ożywienia towarzysza z drużyny może to być różnica między dwoma aktywnymi żołnierzami a dwoma odradzającymi się zwłokami.

  Kiedy ty i twoi koledzy z drużyny koordynujecie swoje wysiłki i wykorzystujecie mocne strony swojej klasy, potyczki są dynamiczne i intensywne. Przydatne koło celów pomaga śledzić, co należy zrobić i co może osiągnąć twoja aktualna klasa, nawet sugerując zmianę klasy, jeśli jest to konieczne, aby osiągnąć główny cel. Możesz to zrobić w locie na stanowisku dowodzenia i chociaż zawsze masz dostęp do stanowiska w swoim obszarze odrodzenia, przejmowanie stanowisk dowodzenia na wolności może dać twojej drużynie przydatne bonusy. Cele główne i drugorzędne pojawiają się na różnych mapach z różną częstotliwością iz różnym powodzeniem. Najlepsze mapy mają wielokierunkowe cele, które oferują wiele sposobów wejścia w konflikt. Inne są przeładowane sztywnymi punktami dławienia, które mogą zamienić szybki, energiczny mecz w harówkę. Takie przewężenia nie są zbyt częste, ale można je znaleźć regularnie, ponieważ jest tylko osiem map do rywalizacji. Szybko zapoznajesz się z każdą lokalizacją i sekwencją celów, które są ściśle przestrzegane w każdym meczu, co nie wróży dobrze długoterminowej powtarzalności.

  Brink rozkwita, gdy zbiegi okoliczności są zaludnione przez grupę ludzi...

  Pobierz recenzję krawędzi

  TOP. jeden
  Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
  Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
  Zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UV.; Zwalcza fotouszkodzenia, które powodują przedwczesne starzenie
  90,55 EUR
  Udostępnij to