SBK 2011 to doskonała gra o wyścigach motocyklowych, która oferuje ekscytujące nowe funkcje oprócz regularnych corocznych ulepszeń.

RECENZJA W WIELKIEJ BRYTANII - Najnowsza pozycja w oficjalnej serii FIM Superbike World Championship oferuje ulepszenia w obsłudze i grafice, zachowując te same podstawowe wrażenia z zeszłorocznego SBK X: Superbike World Championship. Uwzględniono każdy motocykl, zawodnika i tor z sezonu World Superbike 2011, a także 17 klasycznych motocyklistów z nowej klasy Legends. Dzięki nowemu SBK Tour oraz doskonałemu trybowi kariery, SBK 2011 ma mnóstwo treści, które zadowolą zarówno fanów wyścigów motocyklowych, jak i ogólnie fanów gier wyścigowych.

Ścigaj się z prawdziwymi kolarzami z sezonu SBK 2011.Ścigaj się z prawdziwymi kolarzami z sezonu SBK 2011.

W trybie kariery musisz stworzyć kierowcę za pomocą nieco ograniczonego kreatora postaci w grze, wybierając imię, twarz, styl jazdy i kask, zanim wskoczysz do głównej klasy wsparcia World Superbike, Superstock 1000. Za każdy ukończony weekend wyścigowy otrzymasz punkty reputacji. , rozdzielane na podstawie ich wyników w kwalifikacjach, osiągnięcia celów zespołu dotyczących pozycji w wyścigu oraz ich rankingu w stosunku do rywala w mistrzostwach. W miarę zdobywania punktów reputacji lepsze zespoły będą zainteresowane podpisaniem z Tobą kontraktu, co pozwoli Ci awansować do klasy Supersport, a ostatecznie do Mistrzostw Świata Superbike. Pod względem koncepcji i wykonania tryb kariery jest bardzo podobny do tego, który zaoferowano w zeszłorocznej grze SBK. Chociaż zeszłoroczny tryb kariery był świetną zabawą, to i tak szkoda, że ​​ten obszar nie został rozwinięty. Jeśli grałeś w SBK X, może się okazać, że praca w niższych klasach, aby dostać się do najlepszych motocykli i najtrudniejszych przeciwników, nie jest tak satysfakcjonująca, gdy zrobisz to samo ponownie w SBK 2011.

Na szczęście, gdy już jesteś na szlaku, ulepszona obsługa sprawia, że ​​bieganie staje się przyjemnością. Przesadny poślizg występujący w poprzednich grach SBK został stonowany i łatwiejszy do opanowania, dzięki czemu nieco łatwiej jest pchać motocykl bliżej limitu, zwłaszcza wychodząc z zakrętów. Kontakt z innymi biegaczami jest teraz bardziej narażony na awarię, a sztuczna inteligencja jest bardziej podatna na okazjonalne błędy. Udoskonalono również efekt przesuwania ciężaru jeźdźca do przodu w trybie pełnej symulacji, co zapewnia bardziej realistyczną przewagę w osiągach, zamiast działać jak przycisk doładowania. Z drugiej strony nadal zbyt łatwo jest jeździć na rowerze w mokrych warunkach, z niewielką zauważalną różnicą w porównaniu z jazdą na suchym, z wyjątkiem dłuższych dróg hamowania. Ograniczono również wybór pomocy, przez co trudno jest zorientować się, które z nich są aktywowane w danym momencie. SBK 2011 oferuje tylko trzy opcje wspomagania: niską, średnią lub pełną symulację. Wcześniejsze gry z serii pozwalały na indywidualne wyłączanie różnych pomocy, takich jak wspomaganie hamowania czy wizualna linia przerywana. W wersji 2011 poszczególne opcje ograniczają się do dwóch podstawowych pomocy: automatycznych biegów i automatycznego przenoszenia ciężaru rowerzysty. Jest to myląca zmiana, ponieważ ogranicza możliwość dostosowania obsługi do własnych umiejętności. Biorąc to pod uwagę, chociaż wybór zachowania motocykla jest mniejszy, nadal można go dostosować, aby zwiększyć poziom realizmu bez zbytniej frustracji, ponieważ skoki między poszczególnymi poziomami nie są poważne.

Ciągnięcie motocykla jest znacznie bardziej realistyczne niż w poprzednich grach.Ciągnięcie motocykla jest znacznie bardziej realistyczne niż w poprzednich grach.

Jednym z najlepszych sposobów na wykorzystanie niesamowitych właściwości jezdnych motocykla jest zagranie w nowym trybie SBK Tour. Jest to tryb wyzwania, który zawiera określone cele do osiągnięcia przy użyciu różnych kombinacji torów i motocykli. Ukończysz każde wyzwanie, wykonując dwa zestawy celów. Pomyślne ukończenie podstawowych celów kończy wyzwanie, usuwając trudniejsze „burze” w tym samym czasie, co to konkretne wyzwanie. Zadania obejmują zarówno podstawowe, takie jak pokonanie czasu okrążenia, jak i trudniejsze, takie jak pokonanie czasu okrążenia na mokrej nawierzchni podczas jazdy na jednym kole przez łącznie 30 sekund. SBK Tour to świetna zabawa, zapewniająca fascynującą zmianę tempa z trybu kariery i pomagająca zrozumieć, co trzeba zrobić, aby przepchnąć rower przez trudne sytuacje, takie jak niewiarygodnie szybkie ślizganie się przez 40 sekund po dwóch okrążeniach toru. „Asen w deszczu. W tym trybie odblokowujesz również większość dodatkowej zawartości gry, takiej jak nowe hełmy, nowe tory i kierowcy Legend.

Legendy są prawdopodobnie najbardziej ekscytującą częścią gry dla fanów motocykli. Jest 17 zawodników i motocykli z ostatniej dekady, złotej ery światowych wyścigów Superbike. Należą do nich znane nazwiska, takie jak Carl Fogarty, Aaron Slight, Pierfrancesco Chili, Troy Bayliss i Neil Hodgson. Oglądanie tych klasycznych konkurentów po raz pierwszy w jakości HD jest ekscytujące. Możesz przeżyć wielkie bitwy, takie jak te między Fogarty, Slight i Chili, lub spróbować nowych z mistrzami z różnych lat, rywalizującymi na maszynach, na których zdobyli tytuły. Deweloperzy mądrze postanowili nie ograniczać korzystania z legend do poszczególnych wyścigów, umożliwiając rywalizację w weekendy wyścigowe lub cały sezon mistrzostw z tymi motocyklami i motocyklami do odblokowania. Jednak ze względu na znaczące zmiany we współczesnych przepisach wyścigowych nie można używać Legends do ścigania się z zawodnikami i zawodnikami z sezonu 2011.

Oprócz dużej ilości treści dla jednego gracza, SBK 2011 obsługuje do 16 graczy online w mistrzostwach i wyścigach dla jednego gracza. Doświadczenie zdobyte podczas rywalizacji online zwiększa twój poziom pilota online, aż do możliwego poziomu 100. Jest to jednak po prostu liczba obok twojego imienia w lobby i nie wpływa znacząco na rozgrywkę. Gospodarze mogą włączyć sesje kwalifikacyjne przed wyścigami, a także zmienić inne opcje, takie jak okrążenia, uszkodzenia i pogoda. Mogą również zmusić każdego gracza do korzystania z określonego poziomu symulacji. Nie wyświetla się poprawnie na liście poczekalni podczas wyszukiwania gry, więc czasami może cię zaskoczyć, gdy zaczniesz biegać i stwierdzisz, że obsługa jest zbyt łatwa lub zbyt trudna dla twoich upodobań. Jest to jednak jedyny poważny problem w solidnym trybie online, który działa dobrze z niewielkim opóźnieniem.

Pojawiają się słynne tory, takie jak Monza.Pojawiają się słynne tory, takie jak Monza.

Grafika i prezentacja zostały ulepszone na kilka sposobów. Animowane menu ustawione na padoku wyścigowym w SBK X zostały zastąpione tradycyjnym systemem menu, który jest mniej efektowny wizualnie, ale łatwiejszy w użyciu. W wyścigach modelowanie motocykli jest bardziej szczegółowe, a liczba klatek na sekundę nigdy nie spada. Tekstury są również ostrzejsze, a cienie bardziej szczegółowe, choć miejscami nadal brakuje szczegółów torów. Drzewa mają wygląd wycinanki z kartonu, często spotykany w znacznie starszych grach wyścigowych. Czasami zdarza się również brak dbałości o szczegóły w projektowaniu obwodów. Niektóre tory są zbyt wąskie lub zbyt szerokie w jednym lub dwóch przypadkach w porównaniu z ich odpowiednikami w świecie rzeczywistym. Brytyjscy fani wyścigów zauważą rażący błąd w tle Silverstone, gdzie wydaje się, że znajduje się masywny łańcuch górski. Z drugiej strony oprawa dźwiękowa jest doskonała, z przekonującymi odgłosami silnika.

SBK 2011 to doskonała gra wyścigowa, która oferuje mnóstwo zawartości, która z pewnością zadowoli fanów Mistrzostw Świata Superbike, a także wszystkich miłośników gier wyścigowych. Tryb kariery nie zmienił się zbytnio od zeszłego roku, ale wprowadzenie wyzwań SBK Tour i emocje związane z oglądaniem ulubionych legend w bardzo atrakcyjny sposób wzbogacają główne wrażenia z wyścigów. Jest jeszcze trochę do zrobienia, zanim SBK osiągnie wartość produkcyjną swoich czterokołowych rywali wyścigowych, ale nadal jest to jedna z najlepszych gier motocyklowych.

Gdzie pobrać Przegląd SBK 2011

TOP. jeden
Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
Zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UV.; Zwalcza fotouszkodzenia, które powodują przedwczesne starzenie
90,55 EUR
Udostępnij to