MX vs ATV Alive ma potencjał, by być świetną grą wyścigową, ale w tej chwili potrzebuje znacznie więcej zawartości.

Wyścigi motocrossowe stają się fizyczne w MX vs ATV Alive; Wpadanie na przeciwników jest teraz uzasadnioną taktyką, a nie źródłem frustracji, dzięki czemu akcja jest o wiele bardziej ekscytująca. Jednak to nie wszystkie dobre wieści w tej krótkiej kontynuacji MX vs ATV Reflex; nie ma ustrukturyzowanego trybu kariery, nie ma innych typów pojazdów poza wymienionymi w tytule, a są tylko dwa rodzaje wydarzeń: Wyścig i Jazda dowolna. Obiecane są dodatkowe funkcje w postaci zawartości do pobrania, ale w tej chwili ta wszechstronna oferta nie wystarcza, aby uzasadnić nawet pozornie atrakcyjną cenę 40 euro.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • Gran Turismo 7 – Znajdź swój zwiastun
 • Ujawniono lutową grę PS Plus… Niech rozpocznie się Crumpocalypse | Aktualności TechRadar
 • Uncharted: Kolekcja Legacy of Thieves – porównanie grafiki na PS4 i PS5
 • Recenzja filmu Uncharted: Legacy of Thieves
 • Historia gier Pokémon (główna seria)
 • Zwiastun Crysis 4 (tytuł roboczy)
 • Elder Scrolls Online – filmowy zwiastun premierowy High Isle
 • Apex Legends: Defiance – zwiastun premierowy
 • PUBG MOBILE | Podsumowanie: zwiastun szybkich bitew
 • Summertime Madness – Rozszerzony zwiastun premierowy
 • Dwupunktowy kampus | ZAMÓWIENIE W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DOSTĘPNE!
 • Animal Crossing: Zapowiedź dużej aktualizacji Pocket Camp
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Samochody
 • Wysoka rozdzielczość
 • Wysoki
 • muczeć
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Teraz odtwarzane: MX vs. Recenzja wideo ATV na żywo

  Jazda motocrossem o pojemności 125 cm250 lub quadem o pojemności 1 cmXNUMX w MX kontra ATV Alive jako zawodnik poziomu XNUMX może być zniechęcająca, zwłaszcza jeśli nigdy nie grałeś w Reflex. Nie tylko musisz używać obu drążków analogowych, aby niezależnie sterować pojazdem i kierowcą, ale gra nie próbuje też wyjaśniać bardziej zaawansowanych technik: używania sprzęgła do szybkiego ruszania z miejsca startu lub utrzymywania prędkości na zakrętach lub zablokuj odbicie siedzenia, aby na przykład naładować je do skoku. Tak czy inaczej opanowanie podstaw i rozpoczęcie wygrywania wyścigów nie powinno zająć Ci dużo czasu.

  Do wyboru są cztery różne poziomy trudności, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego przeciwnika AI. Gdy lekkomyślnie ruszasz w zakręty z ogromnych kopców ziemi, musisz zmierzyć się z przeciwnikami, którzy choć zdolni do popełniania błędów, pozostają zaciekle konkurencyjni. Kolizje są powszechne, ale podczas gdy w poprzednich grach często kończyły się źle, tutaj mogą działać na twoją korzyść, ponieważ nierzadko można powalić przeciwnika na ziemię bez przewrócenia się. Poza poważnymi wypadkami, gdy grozi ci wypadnięcie z pojazdu, możesz odzyskać równowagę, szybko przesuwając prawy drążek analogowy w kierunku wskazanym na ekranie, aby zachować równowagę. To ten sam system, który zastosowano w Reflexie i działa dobrze; Wyścigi są znacznie mniej frustrujące, gdy nie rozbijasz się po każdym błędzie i nie jesteś karany za agresywną jazdę.

  Pod koniec każdego wyścigu ty i twój aktualnie wybrany pojazd zdobywacie punkty doświadczenia i poziomy. Aktualizacja odblokowuje wszelkiego rodzaju dodatkowe opcje dostosowywania. Obejmują one nowe prace malarskie, części poprawiające osiągi ich pojazdów oraz licencjonowany sprzęt dla kierowców. Istnieją również umiejętności jeźdźca, które po wyposażeniu w dwa dostępne miejsca mogą na przykład pomóc zapobiegać rozlaniom, odeprzeć przeciwników lub odzyskać siły po upadkach. Istnieje nawet umiejętność, która również zwiększa ilość punktów doświadczenia, które otrzymujesz po każdym biegu, co jest świetne, gdy chcesz odblokować tory, które są dostępne tylko po osiągnięciu poziomów 10 i 25. (Alternatywnie możesz wydać około € 6, aby odblokować wszystko natychmiast.)

  Ważne jest, aby używać prawego drążka analogowego do kontrolowania swojego ciała za każdym razem, gdy skaczesz.Ważne jest, aby używać prawego drążka analogowego do kontrolowania swojego ciała za każdym razem, gdy skaczesz.

  Na płycie MX vs ATV Alive zawiera kilkanaście różnych pełnych utworów, a także cztery krótkie utwory i kilka skromnych środowisk freeride. Niestety, zdecydowana większość tej w większości dobrej zawartości nie jest dostępna od razu, a odblokowanie trwa tak długo, że nieuchronnie kończy się koniecznością ciągłego odtwarzania tej samej garstki utworów w miarę postępów. Zrealizowany kod dołączony do nowych kopii gry może posłużyć do pobrania dwóch dodatkowych tras osadzonych w trzecim środowisku freeride, ale nawet mając to na uwadze, wybór oferowany w ciągu pierwszych kilku godzin wyścigów jest żałośnie niewystarczający.

  Jednym ze sposobów na ograniczenie powtarzających się wyścigów z tymi samymi kierowcami AI na tych samych torach jest testowanie swoich umiejętności przeciwko ludzkim przeciwnikom, co zawsze daje punkty doświadczenia za wytrwałego kierowcę i pojazdy. MX vs ATV Alive obsługuje tryb podzielonego ekranu dla dwóch graczy na pełnym polu 12 zawodników, a także grę online dla maksymalnie 12 zawodników. Odtwarzanie na podzielonym ekranie działa dość dobrze, chociaż zauważalne są tekstury i wyskakujące okienka przedmiotów, których nie ma podczas gry dla jednego gracza. Gra online, w większości pozbawiona lagów, nie ma takich zakłóceń i jest świetną zabawą, zwłaszcza jeśli angażujesz się w sesję wyścigową z równie utalentowanymi przeciwnikami. Po wybraniu klasy, w której chcesz się ścigać (do wyboru są trzy klasy motocykli i dwie klasy quadów), trafiasz do lobby z innymi graczami, a pomiędzy wyścigami możesz głosować, na którym torze ścigać się dalej.

  Podczas gdy MX vs ATV Reflex oferuje wiele różnych trybów gry, Alive oferuje tylko wyścigi i tryb Free Ride, w którym zachęca się do eksploracji wydm i kamieniołomów podczas wykonywania wyzwań. Doświadczenie we Free Ride zdobywa się wykonując dalekie skoki, łapiąc dużo powietrza, lokalizując tajny pojazd w każdej z trzech lokacji oraz wykonując triki. Niestety wieże nie są mocną stroną MX vs. ATV żyje. Musisz poruszać gałką analogową w trzech różnych kierunkach, jednocześnie przytrzymując zderzak, aby zainicjować lewę, a wiele animacji trwa tak długo, że potrzeba dużo powietrza, aby to zrobić.

  Oprawa wizualna cierpi w trybie podzielonego ekranu, ale wyścigi wieloosobowe to świetna zabawa.Oprawa wizualna cierpi w trybie podzielonego ekranu, ale wyścigi wieloosobowe to świetna zabawa.

  Niezależnie od tego, czy krążą, czy czekają przy bramce startowej, kierowcy i pojazdy są dość szczegółowe, a chociaż powierzchnie torów czasami wydają się pikselowane, otoczenie wygląda dobrze również podczas szybkiej jazdy. Najbardziej imponującym aspektem wizualnym, który ma również wpływ na rozgrywkę, jest to, że tory stają się coraz bardziej zniekształcone i prawdopodobnie rozrywane przez rowery i rowery górskie w miarę postępów wyścigów, wprowadzając do każdego okrążenia odrobinę nieprzewidywalności. MX vs ATV Alive to lepsza gra wyścigowa niż jej poprzedniczka, ale niestety nie jest tak świetną propozycją wartości. Nawet po spędzeniu kilku godzin na odblokowaniu wszystkiego, co ma do zaoferowania, jest to gra, która potrzebuje więcej zawartości. To jeszcze przed nami, ale zamiast dodawać do już ukończonej gry, tutaj trudno nie poczuć, że DLC po prostu przybliży cię do gry, którą powinna być od pierwszego dnia.

  Jak pobrać recenzję MX vs ATV Alive

  TOP. jeden
  Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
  Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
  Zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UV.; Zwalcza fotouszkodzenia, które powodują przedwczesne starzenie
  90,55 EUR
  Udostępnij to