Edycja Arcade to najbardziej kompletna wersja gry Street Fighter IV wydana do tej pory i niezbędny zakup dla fanów, którzy nie posiadają jeszcze gry Super Street Fighter IV.

Minęły dwa lata, odkąd firma Capcom zaktualizowała serię Street Fighter o Street Fighter IV, jedną z najlepszych bijatyk po tej stronie XXI wieku. Dostępny jako samodzielny pakiet lub jako aktualizacja do pobrania do istniejących wersji Super Street Fighter IV, Super Street Fighter IV Arcade Edition to najnowsza wersja gry, dodaje cztery nowe postacie, modyfikuje rozgrywkę online i wprowadza hosta nowych funkcji postaci. zmiany równowagi. Dla fanów Street Fighter IV i rywalizujących graczy online Edycja Arcade jest koniecznością, ponieważ jej dodatki sprawiają, że jest to najbardziej kompletna i dopracowana wersja tego, co już było doskonałą bijatyką. Dla wszystkich innych, skupione na rdzeniu zmiany w Arcade Edition nie wniosą wiele do wrażeń, które już miałeś z zeszłoroczną grą Super Street Fighter IV, więc jest to wydanie, które możesz przekazać, wiedząc, że nic nie przegapisz. też na zewnątrz

W Super Street Fighter IV firma Capcom dokonała znaczących zmian w stosunku do oryginału, dodając 10 nowych postaci i ultras do wyboru, a także przebudowując funkcje sieciowe gry. Edycja Arcade nie jest tak ambitna pod względem zakresu, więc gra jest bardzo podobna do swojej poprzedniczki. (Sprawdź naszą pełną recenzję Super Street Fighter IV.) Najbardziej oczywistymi dodatkami są cztery nowe postacie, które wprowadza Arcade Edition, zwiększając całkowitą listę gier do 39 wojowników. Weterani Street Fighter III, Yun i Yang, jeżdżą na deskorolkach i rolkach (odpowiednio), podczas gdy Ryu zmienia się w Evil Ryu. Ostatnie miejsce na nową postać zajmuje Oni, jeszcze gorsza wersja Akuma.

Chociaż Yun i Yang mogą wyglądać podobnie i grać powierzchownie, jedyne, co ich naprawdę łączy, to podobny styl ataku. Obie postacie skutecznie wchodzą w twarz przeciwnika i wywierają na nim presję szybkimi uderzeniami. Dla graczy nieprzyzwyczajonych do agresywności Yun i Yang walka z nimi może być trudna (zwłaszcza online, gdzie bliźniacy stali się ulubieńcami). Evil Ryu gra jako mieszanka Ryu i Akumy, z dodatkowymi ruchami, takimi jak teleport podobny do Akuma i kopnięcie toporem. Z drugiej strony Oni to mieszanka Akumy i Goukena, oferująca absurdalną liczbę ataków pociskami i łatwy potencjał kombinacji. Dwie mroczne postacie Hado są również bardzo potężne, zadając duże obrażenia i czyniąc je niebezpiecznymi postaciami w rękach ekspertów. Kompromisem jest jednak zły stan zdrowia. W rzeczywistości cztery siły ofensywne nowej postaci są równoważone przez stosunkowo mniejszą wytrzymałość, zwłaszcza Evil Ryu i Oni.

Ponieważ Evil Ryu i Oni są zasadniczo nadętymi wersjami postaci, takich jak Ken, Ryu, Sagat i inni, Yun i Yang są najciekawszymi dodatkami do listy. Jednak ci, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności z nowicjuszami, mogą mieć trudności z rozpoczęciem gry, ponieważ żadna z nowych postaci nie dostała się do trybu wyzwań w grze Różne kombinacje graczy - To był najlepszy sposób na zmierzenie się z nieznanym wojownikiem we wcieleniach. poprzedni Street Fighter IV, biorąc pod uwagę niedostatek innych opcji treningowych w grze, zaawansowane wskazówki, jak poprawić swoją grę.

Evil Ryu ma ciężki przypadek zapalenia spojówek.Evil Ryu ma ciężki przypadek zapalenia spojówek.

Jeśli chodzi o pozostałych 35 wojowników w składzie, wszyscy widzieli zmiany w ramach ogólnej poprawki balansu w grze. Niektóre zmiany są dość godne uwagi (na przykład Air Hurricane Kick Akuma i Ryu poprawiły swój łuk ognia ). Skok do wykonania był trudniejszy do ucieczki, podczas gdy obrażenia od uderzenia pioruna Guile'a zostały osłabione), podczas gdy większość otrzymała bardziej subtelne poprawki. do obrażeń od ataku, regeneracji, trafień lub liczby klatek. Większość tych zmian tak naprawdę wpływa tylko na rozgrywkę na wysokim poziomie, a dla zwykłych lub umiarkowanych graczy, twoje ulubione postacie nadal będą jeździć tak samo, jak wcześniej, a ogólne wrażenia z rozgrywki będą bardzo podobne do Super Street Fighter IV.

W przeciwieństwie do standardowego Street Fighter IV i jego Super wcielenia, gra online pomiędzy Super Street Fighter IV i Arcade Edition nie wyklucza się wzajemnie. W Arcade Edition możesz grać online z innymi graczami Arcade lub Super, a gra pozwala wybrać, którą wersję chcesz sprawdzić (jednak właściciele Super nie będą mogli grać z Tobą online, jeśli masz ustawione wydanie zręcznościowe). „Obniżenie” do Super spowoduje również wyłączenie balansu wprowadzonego przez Arcade Edition, co może być przydatną alternatywą, jeśli nie jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki twoja ulubiona postać została zmodyfikowana. Gra online jest płynna, a tylko mecze z graczami po drugiej stronie świata doświadczają jakiegokolwiek opóźnienia.

Edycja Arcade jest dostępna w dwóch wersjach: do pobrania przez PlayStation Network lub Xbox Live w celu ulepszenia istniejącej kopii Super Street Fighter IV lub jako niedrogie opakowanie detaliczne zawierające pełną wersję gry. Dla posiadaczy Super, Arcade Edition nie jest radykalną przeróbką gry, a jej wartość tak naprawdę zależy od tego, jak konkurencyjny chcesz pozostać podczas gry online. Ale dla tych, którzy nie kupili Street Fighter IV, niska cena pudełkowej wersji Arcade Edition sprawia, że ​​jest to świetny punkt wyjścia do tej wyjątkowej bijatyki. Street Fighter IV to ścisła, zabawna i rywalizująca bijatyka ze zdrową społecznością online, a Arcade Edition to najbardziej wszechstronna wersja.

Jak pobrać recenzję edycji zręcznościowej gry Super Street Fighter IV

TOP. jeden
Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
Revision Intellishade Original SPF 45, 1.7 uncji (48 g)
Zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UV.; Zwalcza fotouszkodzenia, które powodują przedwczesne starzenie
90,55 EUR
Udostępnij to