Wszechstronna broń magnetyczna płynnie łączy się z charakterystyczną dla serii zdolnością do zniszczenia, dzięki czemu Red Faction: Armageddon jest ekscytującą i wybuchową strzelanką.

Jeśli znasz serię Red Faction, to wiesz, że Mars to niebezpieczne miejsce z opresyjnymi reżimami i luźnymi kodeksami budowlanymi. W Red Faction: Armageddon inwazja obcych zastępuje zbrojne powstanie, gdy seria nabiera nowego tonu. Ta strzelanka z perspektywy trzeciej osoby może opowiadać przyziemną historię i brak jej wolności, jak jej poprzedniczka z otwartym światem, Red Faction: Guerrilla, ale Armageddon oferuje nową porcję kreatywnego chaosu z ekspansywną możliwością zniszczenia oraz niszczycielską gamą broni i mocy. Przedzieranie się przez hordy kosmitów i sianie spustoszenia w przerośniętej ludzkiej infrastrukturze to zabawne przedsięwzięcie, ale to sprytny i wszechstronny pistolet magazynowy przenosi dreszczyk zniszczenia na nowe wyżyny. Niezależnie od tego, czy walczysz sam w kampanii dla jednego gracza, czy odpierasz atak wroga z przyjaciółmi online, Red Faction: Armageddon oferuje mnóstwo sposobów na zaspokojenie swoich niszczycielskich pragnień.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • Ujawniono lutową grę PS Plus… Niech rozpocznie się Crumpocalypse | Aktualności TechRadar
 • Uncharted: Kolekcja Legacy of Thieves – porównanie grafiki na PS4 i PS5
 • Recenzja filmu Uncharted: Legacy of Thieves
 • Historia gier Pokémon (główna seria)
 • Zwiastun Crysis 4 (tytuł roboczy)
 • Shin Megami Tensei V — zwiastun z nagrodami
 • Apex Legends: Defiance – zwiastun premierowy
 • Gran Turismo 7 – Znajdź swój zwiastun
 • PUBG MOBILE | Podsumowanie: zwiastun szybkich bitew
 • Summertime Madness – Rozszerzony zwiastun premierowy
 • Dwupunktowy kampus | ZAMÓWIENIE W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DOSTĘPNE!
 • Animal Crossing: Zapowiedź dużej aktualizacji Pocket Camp
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Samochody
 • Wysoka rozdzielczość
 • Wysoki
 • muczeć
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Teraz odtwarzane: Recenzja wideo Red Faction: Armageddon

  Wydarzenia Red Faction: Armageddon mają miejsce dwa pokolenia po wydarzeniach Red Faction: Guerrilla, więc chociaż fani mogą dostrzec powiązania między tymi dwiema grami, są one niewiele więcej niż odniesieniami historycznymi. Najistotniejszym faktem jest to, że grasz jako Darius Mason, wnuk bohatera partyzantki Aleca Masona i podobnie jak jego przodek, Darius jest człowiekiem czynu, a nie słów. Po krótkim prologu zostaje wciągnięty w śmiertelną epidemię obcych, która zagraża każdemu człowiekowi na Marsie, a jego dążenie do uratowania świata ciągnie resztę kampanii. Sceny opowiadające o wybuchu kosmitów mogą wydawać się piękne, ale opowiadają nieinspirowaną historię pełną klisz kina akcji. Naładowany wulgaryzmami dialog może od czasu do czasu wywołać uśmiech, ale nie spodziewaj się wiele z powtarzającej się fabuły.

  Zamiast tego spodziewaj się, że wpadniesz w dreszczyk zniszczenia. Od samego początku przetestuj moc na wyciągnięcie ręki za pomocą działa plazmowego, które wysadza trzypiętrową dziurę w budynku i jednym strzałem niszczy wieżę strażniczą. Znana talia z Red Faction: Guerrilla powraca, ale połączenie twojego potężnego ataku w zwarciu i ogromnego arsenału stawia to narzędzie przed potężniejszą bronią. Wyrzutnia ładunków, która pozwala strzelać, a następnie detonować materiały wybuchowe z daleka, laser, który z równym wigorem rozpuszcza ściany i wrogów, oraz pistolet strzelający miniaturowymi czarnymi dziurami to tylko niektóre z kuszących broni, które zbierasz po drodze. Prawie każda konstrukcja stworzona przez człowieka w grze Red Faction: Armageddon może zostać zniszczona, a zabicie snajpera przez wysadzenie pomostu pod jego stopami lub rozpryskanie kilku podłożonych ładunków kosmitów jest bardzo satysfakcjonujące.

  Solidna broń sprawia, że ​​czujesz się jak potężny wojownik, a mobilność Dariusa pozwala ci poruszać się szybko i pewnie po polu bitwy. Poczucie, że jesteś siłą, z którą należy się liczyć, wzmacnia zestaw umiejętności nanoforge. Zasilane urządzeniem na twoim nadgarstku, te zdolności do odblokowania i ulepszenia działają z czasem odnowienia i mogą znacznie zwiększyć twój potencjał destrukcji. Potężne pukanie może przewracać ściany i wyrzucać wrogów w powietrze, podczas gdy powłoka ochronna może blokować wrogie pociski i powoli zabijać wrogów, którzy mają pecha i zostają uwięzieni w środku. Fala Uderzeniowa rzuca wszystkich pobliskich wrogów w unoszące się pole zastoju, gdzie możesz ich niszczyć jak gliniane gołębie, a Berserk przeciąża twoją broń na krótki czas. Te umiejętności są zabawne w użyciu wraz z twoją bronią, w tym pozornie nieistotną umiejętnością Rekonstrukcji. Pomysł zbudowania czegoś w grze Red Faction może wydawać się dziwny, ale możliwość magicznej odbudowy dowolnej zniszczonej struktury jest niezwykle przydatna. Naprawa obecnie zajmowanego budynku może zapewnić kluczową ochronę przed pociskami wroga, a możliwość odbudowania chodników i mostów oznacza, że ​​nie musisz dwa razy myśleć o wysadzeniu ich w powietrze w bitwie.

  Niebieska poświata oznacza, że ​​wróg jest w Twoich rękach i jest gotowy do strzału.Niebieska poświata oznacza, że ​​wróg jest w Twoich rękach i jest gotowy do strzału.

  Możliwość bezkarnego niszczenia rzeczy jest ważna, ponieważ Red Faction: Armageddon to gra liniowa, która toczy się głównie pod ziemią. Chociaż systemy jaskiń i ludzkie struktury są zróżnicowane, na danym obszarze jest skończona liczba rzeczy do zniszczenia i możesz tęsknić za większą liczbą okazji do siania spustoszenia. Na szczęście jest pistolet magazynowy. Ta mała piękność przyciąga dwa lepkie magnesy: kotwicę i atraktor. Gdy tylko wyląduje drugie uderzenie, uruchamia się przyciąganie magnetyczne i rzeczy zderzają się w dynamiczny, zabójczy sposób. Możesz oznaczyć wroga, a następnie posłać go w sufit, eksplodować na ziemi, a nawet na kursie kolizyjnym z innym wrogiem. Jeśli oznaczysz budynek, a następnie wroga, będziesz z podekscytowaniem obserwował, jak ściana gruzu opada na twojego niczego niepodejrzewającego wroga jak stado zabójczych ptaków. To tylko kilka z niezliczonych sposobów, w jakie ten prosty pistolet zamienia walkę z kosmitami w kreatywne ćwiczenie. Nieograniczona amunicja oznacza, że ​​zawsze możesz jej użyć, a przyciąganie magnetyczne obszaru działania oznacza, że ​​twój plan może przybrać nieoczekiwanie destrukcyjny obrót. Pod uwagę brany jest również rozpęd, więc przyciągnięcie odległego wroga na ziemię powoduje jego rozprysk, podczas gdy zrobienie tego samego z pobliskim wrogiem może go odrzucić, gotowego do uderzenia. Dzierżenie pistoletu magnetycznego zamienia to, co może być kolejnym przewidywalnym wrogiem, w pełen fizyki plac zabaw, a strącenie filaru nad głową niczego niepodejrzewającego wroga sprawi, że będziesz się śmiał z radości, nawet jeśli robiłeś to już kilkanaście razy.

  Kampania oferuje około ośmiu godzin okazji do destrukcyjnych eksperymentów, a niektóre sekwencje startowe pojazdów zapewniają miłą zmianę tempa. Podczas kampanii możesz zbierać przedmioty ratunkowe, aby ulepszyć swoje umiejętności, a ukończenie kampanii odblokowuje śmieszną nową broń i możliwość odtworzenia wszystkiego bez poświęcania ulepszeń. Istnieje kilka przyzwoitych kodów do odblokowania, a dwa inne tryby zapewniają dobre okazje do ciągłego chaosu. Infestation to czteroosobowy tryb współpracy online, w którym próbujesz przetrwać fale atakujących obcych. W zależności od konfiguracji i członków drużyny Plaga może być dość trudnym wyzwaniem lub brutalnym sprawdzianem umiejętności. Tryb Ruiny zapewnia pewne areny do nieograniczonego rażenia solo. Możesz dążyć do zdobycia miejsca w rankingach online lub po prostu wskoczyć do darmowej gry, ale pamiętaj, że ci, którzy kupią używaną kopię Red Faction: Armageddon, będą musieli zakupić kod odblokowujący tryb Ruin w aby zagrać. zdać krótkie demo.

  Czy moglibyśmy zasugerować namagnesowanie tych gigantycznych zbiorników paliwa i tego okropnego robaka?Czy moglibyśmy zasugerować namagnesowanie tych gigantycznych zbiorników paliwa i tego okropnego robaka?

  Red Faction: Armageddon z wielkim sukcesem powraca do liniowych korzeni serii. Z przyjemnie potężnym arsenałem i niezwykle głęboką zdolnością do zniszczenia, poruszanie się po tej oszałamiającej przygodzie obcych to świetna zabawa. Tryby kampanii i infestacji oferują sporo treści, a pojawienie się pistoletu Mag powinien uczcić każdy, kto jest spragniony chaosu. To jedna z najpotężniejszych, najbardziej inspirujących i zabawnych mechanik rozgrywki, jaka pojawiła się od dłuższego czasu, i sprawia, że ​​Red Faction: Armageddon jest niezwykle wciągający.

  Uwaga redaktora: Nasze testy trybu ruiny zostały przeprowadzone głównie na konsoli Xbox 360, ponieważ ciągłe problemy z PlayStation Store uniemożliwiły nam wykorzystanie kodu w celu odblokowania pełnego trybu.

  Skąd pobrać recenzję Red Faction: Armageddon

  Udostępnij to