Gem Miner: Dig Deeper to całkiem fajna gra wydobywcza, ale przydałoby się trochę więcej głębi.

Gem Miner: Dig Deeper pozostaje bardzo zbliżona do formuły, za którą podążają zwykłe gry na urządzenia mobilne. Wykorzystuje ustalony gatunek, gry górnicze i skupia się na tworzeniu ładnego klona, ​​gdy gra się w krótkich seriach. Struktura gry łączy prostą i łatwą do nauczenia rozgrywkę z trwałym światem, który zmusza cię do kopania własnej gigantycznej kopalni w poszukiwaniu bogactwa.

Rozbudowuj swoją kopalnię, aby zbierać cenne przedmioty.Rozbudowuj swoją kopalnię, aby zbierać cenne przedmioty.

Grasz jako górnik, a twój cel jest prosty: kopać głęboko w poszukiwaniu węgla i innych bogactw, stale rozbudowując kopalnię i unikając śmierci. Sterowanie dotykowe w grze jest proste i skuteczne. Po prostu stuknij w kierunku, w którym chcesz iść, a Twój mały przyjaciel się tam przeniesie. Jeśli dotkniesz jednej z kwadratowych skał tworzących ogromny płaskowyż, automatycznie ją zburzysz.

Upuszczenie skały podtrzymującej cięższą skałę powoduje drżenie ekranu, co wskazuje na możliwość zawalenia się Twojej kopalni. Na szczęście w twoim ekwipunku znajdują się belki podporowe, które możesz szybko rozstawić. Jeśli jesteś górnikiem, musisz postawić drabinę, aby się wspiąć; jeśli kopiesz wystarczająco głęboko, możesz nawet umieścić windy.

Całe to wydobycie powoduje również zmęczenie, a jeśli twój górnik jest wystarczająco zmęczony, może utknąć, jeśli nie wróci do bazy spać. Musisz także regularnie wracać na powierzchnię, aby sprzedać swoją nagrodę. Pieniądze, które zarobisz, można wykorzystać na więcej półek i drabin, większe torby do przechowywania zasobów i niesamowitą różnorodność przedmiotów. Możesz wykorzystać swoje fundusze na zakup przydatnych gadżetów, takich jak lepsze kilofy, śpiwory, urządzenia zdrowotne i sonary, które pozwalają monitorować otaczającą Cię kopalnię.

Oprócz stale powiększającego się rozmiaru twojej kopalni, możliwość kupowania droższych przedmiotów daje jedyne realne poczucie rozwoju w grze. Twoja górnicza postać nigdy nie robi nic poza kupowaniem nowych zabawek, a ponieważ sama gra nigdy się nie zmienia, ta wada ogranicza długoterminową atrakcyjność Gem Miner. Dotyczy to zwłaszcza graczy, którzy mogą spodziewać się pewnego rodzaju rozwoju postaci w stylu RPG.

Masz wszystkie te klejnoty... ale niewiele do kupienia.Masz wszystkie te klejnoty… ale niewiele do kupienia.

W przeciwnym razie prezentacja gry jest ogólnie dobra, choć jest to uproszczona. Grafika jest ostra, ale niezbyt szczegółowa, a dźwięk minimalny. Ogólnie rzecz biorąc, Gem Miner: Dig Deeper nie jest szczególnie innowacyjną grą i mogłaby skorzystać na większej głębi, ale nadal jest całkiem fajna, gdy gra się ją w krótkich sesjach.

Ta recenzja została dostarczona przez SlideToPlay.com, partnera TechRadar w zakresie treści mobilnych.

Jak pobrać Gem Miner: głębsza recenzja

Udostępnij to