The Next Big Thing to żywiołowe spojrzenie na alternatywną rzeczywistość Hollywood, ale jego oszałamiająca grafika nie może zrekompensować frustrujących zagadek.

W dziwnym świecie The Next Big Thing filmy o potworach przedstawiają prawdziwe potwory, prace domowe wykonują roboty, a ludzie mówią „Ayo” i „Aya” zamiast „Hello” i „Au review” bez wyraźnego powodu. Oszałamiająca grafika w tej przygodzie typu „wskaż i kliknij” tworzy urzekającą wizję Hollywood w alternatywnej rzeczywistości. Ale jego łamigłówki są czasami nieodgadnione, a przy źle zaimplementowanym systemie podpowiedzi przeszkody te uniemożliwiają The Next Big Thing spełnienie swojej nazwy.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • 15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed rozpoczęciem Pokémon Legends: Arceus
 • Legendy Pokémon: Arceus ujawnia ten interesujący fakt | Aktualności TechRadar
 • 15 rzeczy, których nie wiedziałeś o Uncharted
 • Gdzie jest Xur i co sprzedaje – 28 stycznia 2022
 • Sifu – Za kulisami: Dźwięk Sifu
 • Star Wars: The Old Republic – zwiastun fabularny „Dziedzictwo Sithów”
 • AI: THE SOMNIUM FILES – NirvanA Initiative Story Trailer
 • Pokémon Legends: Arceus – Rozgrywka z wydarzenia Warp czasoprzestrzeni
 • Pokemon Legends Top 20: Rozgrywka Arceus
 • Sekiro Speedrunner analizuje wyścigi GDQ z zasłoniętymi oczami
 • Star Wars 1313 Wydanie materiału z gry anulowane | Aktualności TechRadar
 • Elder Scrolls Online – filmowy zwiastun premierowy High Isle
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Samochody
 • Wysoka rozdzielczość
 • Wysoki
 • muczeć
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Teraz odtwarzane: kolejny wielki przegląd wideo

  Grasz jako dwie postacie: entuzjastyczna dziennikarka rozrywkowa Liz Allaire i zblazowany dziennikarz sportowy Dan Murray. Podczas gali w MKO Pictures Monster Movie Factory Liz wpada na złowrogą fabułę i szybko wpada w tarapaty. Dan niechętnie odchodzi, by ją uratować i z jej pomocą udaremnić zły spisek. (W końcu obiecała mu dwa bilety na wielki mecz bokserski w piątek wieczorem.) Można by się spodziewać, że Hollywood, w którym filmy o stworzeniach są produkowane przez należące do potworów i obsługiwane studio, będzie wydawać się dziwne i nieznane, ale szybko przekonuje się, że potwory w The Next Big Thing są bardzo podobne do ludzi. Większość z nich po prostu chce być akceptowana w społeczeństwie za to, kim są. Podczas swojego śledztwa spotykasz kilka niezapomnianych potworów, takich jak Wielki Poeta Bólu, który tęskni za nowymi i interesującymi sposobami zadawania sobie udręki, aby zainspirować się do napisania o tym wierszy. Ale niedopasowany duet dziennikarzy to gwiazdy serialu. Cyniczny dialog Dana jest często dobry do śmiechu i podczas gdy skłonność Liz do mówienia rzeczy, które nie są na początku, sprawia, że ​​wydaje się po prostu dziwna, jej radosna postawa w końcu cię przekona. Odrobina romantycznego napięcia między tymi dwoma bardzo różnymi tropami sprawia, że ​​zakorzeniasz się i chcesz zobaczyć historię do końca, chociaż niestety spędzają bardzo mało czasu na interakcji, przez co ich związek wydaje się słabo rozwinięty.

  Niestety, uroki postaci z The Next Big Thing są bezsilne wobec frustrujących zagadek, które czasami trzeba rozwiązać, aby posunąć fabułę do przodu. Podobnie jak w przypadku wielu przygód typu „wskaż i kliknij”, przenosisz swoje postacie przez środowiska i zbierasz wszystko, co może być przydatne, od kijów baseballowych po głowy robotów. Możesz rozmawiać z innymi postaciami i łączyć ze sobą przedmioty ze swojego ekwipunku lub używać tych przedmiotów na przedmiotach w otoczeniu, aby robić postępy. Wiele łamigłówek przypomina grę przygodową (oczywiście w ten sposób upijasz robota!) i są na tyle trudne, że ich rozwiązanie jest satysfakcjonujące i zapobiega długotrwałemu zawieszaniu się gry. . A trochę po omacku ​​jest miłe, zwłaszcza gdy grasz jako Dan, dzięki jego sarkastycznym reakcjom na wiele twoich dziwacznych sugestii. Jest jednak kilka zagadek, które mogą zainspirować Cię do uderzenia głową w ścianę w poszukiwaniu oświecenia poprzez agonię w stylu Poety Smutku. Nawet gdy w końcu znajdziesz rozwiązanie jednej z tych zagadek (lub po prostu natkniesz się na nie), reakcją, jaką wzbudza, nie jest sukces w rozwiązaniu trudnego problemu, ale raczej oszołomienie sposobem, w jaki miałeś go rozwiązać, i te chwile sprawiają, że całe doświadczenie jest gorzkie.

  Zdarzają się również sytuacje, w których twoja postać nie podnosi przedmiotu, którego potrzebuje, dopóki go nie potrzebuje. Na przykład możesz mieć genialny pomysł, jak użyć czegoś, co trzyma inna postać, ale bez względu na to, jak bardzo się starasz, nie możesz sprawić, by postać ci to dała. Jeśli jednak wrócisz do tej postaci po zrobieniu innych rzeczy i ponownie z nią porozmawiasz, twoja postać nagle będzie naciskać mocniej i przedmiot będzie twój. Oznacza to, że możesz spędzić dużo czasu krążąc w kółko i rozmawiając z postaciami, z którymi rozmawiałeś wcześniej, tylko po to, aby zobaczyć, czy coś się zmieniło. Kiedy myślisz o zrobieniu kilku kroków do przodu, frustrujące jest czekanie, aż twoja postać dogoni.

  Gdyby podbródki mogły zabijać, Liz byłaby martwą kobietą.Gdyby podbródki mogły zabijać, Liz byłaby martwą kobietą.

  The Next Big Thing ma system podpowiedzi, ale nie jest to dobry system. Aby uzyskać do niego dostęp, musisz wybrać opcję łatwego poziomu trudności podczas uruchamiania gry. Nie ma możliwości późniejszego dostosowania poziomu trudności, więc jeśli grasz w grę przez kilka godzin, a potem się zdezorientujesz, jedynym sposobem na uzyskanie podpowiedzi w tej sytuacji jest zrestartowanie całej gry w trybie łatwym i śledzenie ruchów w grze. w tym punkcie. Ponadto dostępna jest tylko jedna wskazówka dla każdej sytuacji. Czasami ta wskazówka może sprawić, że twój następny ruch będzie bardzo jasny; innym razem może być zbyt niejasny, aby był użyteczny.

  Dzięki najwyższej klasy projektowi artystycznemu obrazy są oszałamiające. Chociaż gra nigdy nie jest związana z konkretnym okresem, tryby, samochody i środowiska przeplatają się, przywołując blichtr i splendor Złotej Ery Hollywood, aczkolwiek Złotej Ery, w której potwory i roboty są powszechne. Bogate efekty wizualne przenoszą Cię z powrotem do epoki klasy i elegancji, a często pojawiają się sceny, które pasują do wysokiej jakości filmu animowanego. Ale pomimo piękna gry, będziesz chciał, aby postacie poruszały się trochę szybciej; ich powolne tempo chodzenia spowoduje, że klikniesz dwukrotnie żądany cel, aby natychmiast przejść z jednego miejsca do drugiego (zamiast, powiedzmy, biegać), co przyspiesza, ale wydaje się nienaturalne. A postacie nie zawsze ustawiają się poprawnie, gdy rozmawiają ze sobą; Czasami wydaje się, że Dan wpatruje się w przestrzeń podczas rozmowy. Aktorstwo głosowe jest dobre; Dan brzmi jak miły facet, którego cynizm często sprawia, że ​​wydaje się idiotą, a nieokiełznany entuzjazm Liz służy jako kontrapunkt dla Dana, ułatwiając zaakceptowanie idei, że te dwa przeciwieństwa niechętnie się do siebie przyciągają.

  William A. FitzRandolph jest typowym potwornym kierownikiem studia.William A. FitzRandolph jest typowym potwornym kierownikiem studia.

  Szkoda, że ​​kilka irytujących łamigłówek i innych problemów obciąża tę piękną podróż do czasów, których nigdy nie było. Jesteśmy w trakcie renesansu gry przygodowej, ale chociaż jej efekty wizualne mogły nie być możliwe dekadę temu, The Next Big Thing zbyt często przypomina frustrujące aspekty tak wielu gier z przeszłości. Za 30 euro jest to przygoda w rozsądnej cenie, a zanim dotrzesz do końca, przywiążesz się do głównych bohaterów i zaintrygujesz ich światem. Ale doświadczenie nie jest pozbawione bolesnych chwil. The Next Big Thing ma wiele klasycznego hollywoodzkiego stylu, ale daleko mu do klasyki.

  Jak pobrać recenzję The Next Big Thing

  TOP. jeden
  Ten, który nadchodzi - sezon 12B
  Ten, który nadchodzi - sezon 12B
  Amazon Prime Video (wideo na żądanie); Ricardo Arroyo, Pablo Chiapella, José Luis Gil (aktorzy)
  Udostępnij to