Conduit 2 pokonuje swoje problemy, oferując długą i zróżnicowaną kampanię dla jednego gracza z dobrym poczuciem humoru.

Conduit 2 to powiew świeżego powietrza w gatunku, który traktuje się zbyt poważnie. Zrywając kajdany, które sprawiły, że The Conduit był tandetnym obowiązkiem, ta szalona kontynuacja rozwiązuje wszystkie problemy pierwszej gry z błazeńską pewnością siebie. Zniknęła nadmiernie dramatyczna historia, która sprawiła, że ​​rządowe spiski były tak przyziemne jak wizyta w fabryce klamek, zastąpiona żartobliwym opowiadaniem, które rozkoszuje się absurdalną logiką. Zrezygnowano również z projektowania poziomów malowania według liczb. Podróżujesz po świecie w Conduit 2, a pokręcone układy sprawiają, że zabawnie jest wymyślać, gdzie iść dalej. Jest nawet kilka ekscytujących momentów rozgrywki, których kulminacją jest seria ponadprzeciętnych walk z bossami, które oferują wybuchową zmianę w stosunku do normalnej akcji. Nie oznacza to, że Conduit 2 jest bezbłędny. Główna akcja jest pogrążona w różnych kwestiach, od niefortunnej sztucznej inteligencji po przewidywalną walkę, a martwy tryb wieloosobowy nie wykorzystuje kreskówkowego uroku kampanii. Ale Kanał 2 wznosi się ponad te narzekania. Ma swój własny styl i chociaż ma sporo problemów, zawsze będziesz mieć uśmiech na twarzy przez cały czas.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • 15 rzeczy, które chciałbym wiedzieć przed rozpoczęciem Pokémon Legends: Arceus
 • Legendy Pokémon: Arceus ujawnia ten interesujący fakt | Aktualności TechRadar
 • 15 rzeczy, których nie wiedziałeś o Uncharted
 • Gdzie jest Xur i co sprzedaje – 28 stycznia 2022
 • Sifu – Za kulisami: Dźwięk Sifu
 • Star Wars: The Old Republic – zwiastun fabularny „Dziedzictwo Sithów”
 • AI: THE SOMNIUM FILES – NirvanA Initiative Story Trailer
 • Pokémon Legends: Arceus – Rozgrywka z wydarzenia Warp czasoprzestrzeni
 • Pokemon Legends Top 20: Rozgrywka Arceus
 • (*2*)Sekiro Speedrunner analizuje wyścigi GDQ z zasłoniętymi oczami

 • Star Wars 1313 Wydanie materiału z gry anulowane | Aktualności TechRadar
 • Elder Scrolls Online – filmowy zwiastun premierowy High Isle
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Samochody
 • Wysoka rozdzielczość
 • Wysoki
 • muczeć
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Teraz odtwarzane: Recenzja wideo kanału 2 1

  Gdy zaczyna się historia, nie można powiedzieć, czy jest to poważna próba przekazania fabuły kolejnego zatuszowania fabuły o tematyce obcych, czy też wyśmiewanie stereotypów gatunku. Pan Ford jest gburowatym i lekkomyślnym protagonistą, a jego gardłowe pomruki sprawiają, że łatwo go spisać na straty jako zwykłego twardziela. Ale wkrótce staje się jasne, że nie należy brać tej głupiej historii poważnie, a zwariowana fabuła oferuje więcej niż kilka momentów śmiechu. Weźmy na przykład prowokacyjne słowa szefa w późnej fazie gry. Po prawie 10 minutach strzelania mu w głowę, krzyczy na ciebie, że zakończył negocjacje. W kolejnej zabawnej wymianie zdań, Ford zastanawia się, dlaczego architektura budynku, w którym się znajduje, wydaje się powtarzać. Twój pomocny przyjaciel odpowiada, że ​​czas i pieniądze zmuszają projektantów do ponownego wykorzystania zasobów, tak jak w grach wideo. To właśnie takie chwile pozwalają się zrelaksować i cieszyć pokazem. Conduit 2 nie jest szczególnie inteligentny ani wnikliwy, ale ma wystarczająco dużo głupich gagów, aby historia była przyjemna.

  Conduit był chwalony za niezwykłe sterowanie, a precyzja oferowana przez połączenie Wii Remote/Nunchuk jest równie imponująca za drugim razem. Teraz klasyczny kontroler jest również opcją i choć nie jest tak precyzyjny jak standardowy układ, jest mile widzianym dodatkiem dla tych, którzy wolą używać konfiguracji z dwoma drążkami. Istnieją jednak pewne istotne problemy. Być może będziesz musiał kilka razy nacisnąć przycisk kucania, zanim twój awatar zareaguje, a celowanie jest zbyt uciążliwe, nawet po zmianie ustawień czułości. Te dziwactwa są denerwujące, ale dzięki śmiesznej sztucznej inteligencji nie przeszkodzą ci w rozwoju. Wrogowie zachowują się bardziej jak wykonawcy wodewilów niż wyszkoleni najemnicy. Możesz zobaczyć żołnierza chowającego się za ścianą powietrza lub zrobić kołowrotek, a potem zapomnieć o strzelaniu. Często wchodzisz do pokoju z wyciągniętą bronią i widzisz wrogów stojących wokół, jakby byli na przyjęciu koktajlowym. Nie popełnij błędu, sztuczna inteligencja w Conduit 2 jest okropna, nawet jeśli pasuje do atmosfery filmu B, którą emanuje gra. Fajnie jest pokonać tych głupich palantów, a ponieważ Conduit 2 nigdy nie udaje poważnego strzelca, nieudolna sztuczna inteligencja tylko dodaje uroku.

  Prawdziwy bohater nie ma żadnych skrupułów, by strzelić w plecy wroga.Prawdziwy bohater nie ma żadnych skrupułów, by strzelić w plecy wroga.

  Twój zróżnicowany arsenał zawiera podstawowe elementy wojskowe, takie jak karabiny maszynowe i karabiny snajperskie, w połączeniu ze zdrowym zestawem broni nie z tego świata. Broń naziemna generalnie działa tak, jak można by się spodziewać, chociaż jest kilka wyjątków. Obrażenia zadawane przez strzelby są żałośnie niespójne, więc możesz zdekapitować nikczemnego wroga jednym pewnym strzałem w jednej walce, tylko po to, aby następnym razem otrzymać trzy strzały w głowę. Twoja broń obcych wygląda znacznie ciekawiej niż zwykły pistolet, ale nie jest tak skuteczna w walce. Często potrzeba dwa lub trzy razy więcej strzałów, aby zabić napastnika z międzygalaktyczną ofiarą, co sprawia, że ​​korzystanie z tych wyrafinowanych narzędzi zniszczenia jest mniej atrakcyjne. Istnieje egzotyczna broń, która ma nie tylko przerażającą oprawę wizualną, ale jest także świetną maszyną do zabijania. Działo ula przypomina groteskowego owada z pełzającymi mackami i zadaje zabójczy cios po wystrzeleniu. Pomimo kilku zgrabnych broni, akcja w Conduit 2 jest dość przewidywalna. Zbyt często walki toczą się w ciasnych korytarzach, wypełnionych wygodną osłoną, a typowy układ w połączeniu ze wspomnianymi problemami AI sprawia, że ​​strzelaniny są funkcjonalne, choć pochodne.

  Ograniczone korytarze stanowią większość twoich strzelanin, ale projekt poziomu Conduit 2 jest w rzeczywistości jednym z jego najmocniejszych punktów. Najbardziej uderzającym elementem jest zróżnicowana oprawa wizualna. Każdy poziom ma swój własny styl, a wchłanianie każdego świata to przyjemność sama w sobie. Ale nie musisz tworzyć własnej wymówki, by odkrywać. Poziomy mają wiele rozgałęzionych ścieżek i alternatywnych tras, co oznacza, że ​​musisz trochę pomyśleć o tym, gdzie musisz iść dalej. Są sporadyczne problemy z tym otwarciem, takie jak ukryte schody, które nie są łatwo widoczne, ale generalnie jest to hit. Na każdym etapie kryją się nawet sekrety, które dają namacalną nagrodę za ciekawość. Odkrywanie Conspiracy Coins zapewnia punkty, które możesz wydać w trybie wieloosobowym, choć z pewnością ciekawsze jest polowanie na te przedmioty niż zbieranie wygranych. Przedmioty te obejmują ściśle tajne dokumenty, które rzucają trochę światła na historię, ale te najlepsze są tak samo niedorzeczne jak główna historia. Na przykład, musisz zniszczyć akwarium, aby zeskanować rzadki celakanth, i możesz śmiać się z twojego lekkomyślnego lekceważenia zachowania zwierząt.

  W Conduit 2 jest garść walk z bossami, które świetnie sprawdzają się w wprowadzaniu pewnej różnorodności. Wiesz, w co się pakujesz od pierwszych chwil początkowego etapu. Fregata, do której wpadasz, jest ścigana przez potwornego lewiatana i możesz patrzeć, jak pluje ogniem i połyka żołnierzy, gdy przedzierasz się przez liczne korytarze. Poziom kończy się, gdy zmierzysz się z tym kolosalnym wrogiem i musisz biegać od wieży do wieży, aby strzelić w jego słaby punkt i rzucić go na kolana. Te walki są bardziej ekscytujące w teorii niż w praktyce, ponieważ nie zawsze są uczciwe, ale pokonanie tych bossów nadal jest zabawne. Nowość polegająca na walce z tymi maniakalnymi złoczyńcami z nawiązką rekompensuje ich tanią taktykę lub napompowane paski życia, więc trudno narzekać na ich włączenie. Walki z bossami zapewniają niezapomniane chwile, które pozostają z tobą nawet po rzucie napisów końcowych, co jest ogromnym ulepszeniem w porównaniu z natychmiastowymi wydarzeniami z pierwszej gry.

  Kampania trwa około 10 godzin, ale zawsze możesz cofnąć się w czasie, aby szukać ukrytych przedmiotów lub dręczyć spektakularnie nieudolną sztuczną inteligencję. Ale jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, jest też zdrowy zestaw opcji dla wielu graczy. Nawet 12 graczy może walczyć w pełnych akcji bitwach online i przez chwilę może być zabawą. ACE Basketball to najlepszy z dołączonych trybów, łączący zabójczą zręczność z umiejętnościami uników w ekscytującej walce zespołowej. Dostępne są także tryby dla 4 graczy na podzielonym ekranie, w których można grać ze znajomymi, takie jak Inwazja, w której eliminujesz fale napastników. Ale multiplayer jest ostatecznie słabym punktem tego pakietu. Główna akcja po prostu nie jest wystarczająco interesująca, aby utrzymać twoją uwagę na długo. Wszystko to widziano wcześniej w niezliczonych strzelankach, więc dla każdego, kto grał we współczesną strzelankę pierwszoosobową, Conduit 2 wydaje się po prostu kolejnym nudnym wpisem w…

  Jak pobrać badanie kanału korzeniowego 2

  TOP. jeden
  Egzamin końcowy
  Egzamin końcowy
  Amazon Prime Video (wideo na żądanie); Cecile Bagdadi, Joel S. Rice, Ralph Brown (aktorzy); Jimmy Huston (reżyser) - Jimmy Huston (scenariusz) - Carol Bahoric (producent)
  Udostępnij to