Dead or Alive: Dimensions to zabawne podejście do klasycznej gry zręcznościowej, oferujące jedne z najszybszych walk na 3DS.

Dead or Alive: Wielowymiarowa obsada kobiet o niemożliwych proporcjach sprawia, że ​​zbyt łatwo można to odrzucić jako zwykłe podniecenie, a nie poważną grę walki. Jednak pod jej cycatą powierzchownością czają się szybkie bitwy 3D, w których unika się skomplikowanych kombinacji przycisków na rzecz zwinnych odwrotów i kontrataków. Jest to łatwy do nauczenia system walki z dużą głębią. Dostępnych jest również wiele ekscytujących nowych trybów gry, a wszystkie opakowane są w oszałamiającą grafikę, która wykorzystuje potężny sprzęt 3DS. Podczas gdy Dimensions jest skażone trybem fabularnym, do którego włamanie jest trudniejsze niż kopia Wojny i pokoju oraz gry online, która utknęła w opóźnieniu, ta sprytna i ekscytująca bijatyka zapewnia dobrą zabawę.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • Ujawniono lutową grę PS Plus… Niech rozpocznie się Crumpocalypse | Aktualności TechRadar
 • Uncharted: Kolekcja Legacy of Thieves – porównanie grafiki na PS4 i PS5
 • Recenzja filmu Uncharted: Legacy of Thieves
 • Historia gier Pokémon (główna seria)
 • Zwiastun Crysis 4 (tytuł roboczy)
 • Shin Megami Tensei V — zwiastun z nagrodami
 • Apex Legends: Defiance – zwiastun premierowy
 • Gran Turismo 7 – Znajdź swój zwiastun
 • PUBG MOBILE | Podsumowanie: zwiastun szybkich bitew
 • Summertime Madness – Rozszerzony zwiastun premierowy
 • Dwupunktowy kampus | ZAMÓWIENIE W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DOSTĘPNE!
 • Animal Crossing: Zapowiedź dużej aktualizacji Pocket Camp
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Samochody
 • Wysoka rozdzielczość
 • Wysoki
 • muczeć
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Teraz odtwarzane: Dead or Alive: Dimensions Recenzja wideo

  Podczas gdy większość bijatyk integruje swoją fabułę z trybami zręcznościowymi, Dimensions idzie inną drogą, z ambitnym trybem o nazwie Chronicle. Opowiada historię pierwszych czterech turniejów Dead or Alive za pomocą przerywników filmowych i wstępnie wyrenderowanych filmów, rozłożonych na pięć oddzielnych rozdziałów i przeplatanych pojedynczymi bitwami. Jednak próba zrozumienia tej historii jest zadaniem prawie niemożliwym. Zostajesz wrzucony do światów różnych postaci, przeskakując między scenami odnoszącymi się do mistycznych korporacji, złoczyńców i legend z niewielkim wyjaśnieniem. Możesz odbyć rozmowę z jedną postacią, tylko po to, by zostać losowo wrzuconym do walki z inną. Nie pomaga to, że części historii są celowo pominięte, aby zostały wypełnione w późniejszych rozdziałach. Jednak nawet do czasu, gdy dojdziesz do końca narracji, z jej absurdalnie leśnym głosem, nie jesteś mądrzejszy.

  To, czego brakuje w spójnej narracji, tryb Chronicle nadrabia płynnie zintegrowanym samouczkiem. Wczesna walka uczy podstaw walki, wyświetlając elementy sterujące, które zapalają się po naciśnięciu odpowiednich przycisków. System walki jest bardzo prosty, wykorzystuje tylko dwa przyciski ataku, plus jeden do blokowania i drugi do rzucania. Ponieważ nie trzeba się uczyć skomplikowanych poleceń kierunkowych, łatwo jest łączyć ze sobą niesamowite kombinacje, po prostu przełączając się między dwoma przyciskami ataku oraz lewym lub prawym na okrągłym padzie lub padzie kierunkowym. Choć może się to wydawać receptą na chaos związany z miażdżeniem przycisków, głęboki system kontrowania i odwracania pozwala zatrzymać niedoszłych masherów na ich tropie. Jeśli twoi przeciwnicy spamują, możesz chwycić ich ręce do połowy wysokości i wyrzucić w powietrze, a jeśli są zbyt szczęśliwi, możesz chwycić ich za nogi i zmiażdżyć ich o ziemię. Dokonywanie odwrotów wymaga umiejętnego wyczucia czasu, więc zawsze istnieje możliwość przeprowadzenia ataku, a nie tylko gry w obronie. Dobrze czytając przeciwników i identyfikując przerwy w ich atakach, możesz przeprowadzać taktyczne odwrócenia, po których następuje niszczycielska kontratak.

  Po raz pierwszy zagraj w warcaby Dead or Alive w pełnym 3D.Po raz pierwszy zagraj w warcaby Dead or Alive w pełnym 3D.

  Więcej opcji taktycznych jest dostępnych dzięki wielopoziomowym arenom Dimensions, które są rozmieszczone w różnych pięknych środowiskach. Niezależnie od tego, czy walczysz w ogrodzie kwiatowym, na szczycie ośnieżonej góry, czy w ognistych czeluściach piekieł, będziesz cieszyć się niesamowicie szczegółową grafiką. W pobliżu krawędzi większości aren możesz eliminować przeciwników za pomocą dobrze zaplanowanej kombinacji, bezwładnie rzucając ich w inny przyjemny obszar poziomu i tracąc zdrowie. To, wraz z szybkimi kombinacjami, odwrotami i zdolnością Dimensions do żonglowania przeciwnikami w powietrzu, skutkuje wyrafinowanym systemem walki, który jest szybki i płynny z taktyczną głębią. Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności korzystania z systemu, tryb ćwiczeń pozwala zmierzyć się z fikcyjnym przeciwnikiem AI, a ekran wprowadzania informuje, czy naciskasz właściwe przyciski. Przydatna jest również dynamiczna lista poleceń, wyświetlana na dolnym ekranie we wszystkich trybach. Pokazuje różne kombinacje i zmiany w zależności od dotychczas naciśniętych przycisków, co ułatwia naukę różnych ruchów.

  Po ukończeniu trybu Chronicle nadal jest mnóstwo zawartości do rozegrania. Tryb zręcznościowy podzielony jest na sześć różnych tras, zaczynając od najłatwiejszych, a kończąc na najtrudniejszych. Twoim celem jest ukończenie ich tak szybko, jak to możliwe, ustanawiając rekord offline dla innych do pobicia. Tryb Survival dzieli się również na rundy o rosnącym poziomie trudności, a także coraz większą liczbę walk do rozegrania. Zaczynają się od 10 do 100 epickich walk na poziomie trudności True Fighter, co jest prawdziwym sprawdzianem Twojej wytrzymałości i umiejętności. Jeśli jednak szukasz czegoś jeszcze trudniejszego, Tag Challenge jest dla Ciebie. Trudność jest ustawiona na maksimum od samego początku, a twoi przeciwnicy są obdarzeni szybkim refleksem i talentem do wykonywania niesamowitych kombinacji. Jak sugeruje tytuł trybu, nie jesteś sam w walce ze swoimi wyszkolonymi przeciwnikami. W każdą bitwę wchodzisz z partnerem AI, z którym możesz zamienić się miejscami, aby naładować się energią, jeśli jesteś na linach. Niestety, mechanika zmiany latarni jest nieco ryzykowna, ponieważ twój partner AI może w dowolnym momencie wskoczyć do walki. Podczas gdy przez większość czasu spotykają się tylko wtedy, gdy masz mało zdrowia, innym razem możesz być w środku epickiej kombinacji tylko po to, by twój partner losowo wkroczył i ją zrujnował.

  Co dziwne, w grze wieloosobowej Dimensions nie ma gry zespołowej, więc jesteś ograniczony do standardowych meczów dla jednego gracza. Możesz grać przez lokalne Wi-Fi lub online, ale niestety nie ma gry do pobrania dla znajomych bez kopii gry.Granie online jest prostym procesem, głównie dlatego, że jest kilka opcji. Możesz grać ze znajomymi, z kimkolwiek w Twojej okolicy lub z kimkolwiek na świecie. Nawet jeśli trzymasz się swojego regionu, gra online może być niewiarygodnie powolna, zamieniając walki w przerywane pokazy slajdów, w których masz większe szanse na wygraną dzięki szczęściu niż umiejętnościom. Nie ma wiele rzeczy, które przyciągnęłyby cię z powrotem do sieciowego trybu wieloosobowego, dzięki brakowi prostej tabeli liderów do śledzenia twoich postępów lub trybu turniejowego. Jeśli masz szczęście spotkać innych graczy Dimensions podczas swoich podróży, ich ulubiona postać zostanie automatycznie przeniesiona do twojego 3DS za pośrednictwem StreetPass, abyś mógł walczyć i odwrotnie. Wydaje się, że to coś więcej niż tylko walka z AI, zwłaszcza że nic nie dostajesz za wygranie meczu.

  Inne tryby oferują znacznie bardziej hojne nagrody i dają nowe kostiumy i postacie. Otrzymujesz również wirtualne figurki, które możesz obejrzeć, pozować i sfotografować w 2D lub 3D. Figurki są oparte na grywalnych postaciach, a ulubieńcy, tacy jak Kasumi, Ryu Hayabusa i Hitomi, są dostępni dla twoich potrzeb pozowania. I podobnie jak ich ruchome odpowiedniki, wyglądają świetnie, mając ten sam szczegółowy styl anime, z którego słynie seria. W ruchu każdy wojownik porusza się z wdziękiem między kombinacjami z płynnymi akcjami. Wykonuj przewroty lub rzuty w odpowiednim momencie, a będziesz cieszyć się szerokimi kątami kamery i rozbłyskami światła, które czynią je jeszcze bardziej satysfakcjonującymi. Wymiary mają również dobrze zaimplementowany 3D, który jest przyjemny dla oczu. Każda arena wydaje się ogromna, a detale, takie jak kwitnące drzewa, pogrążone w ogniu lochy i ośnieżone pasma górskie ciągną się w oddali. Jednak użycie 3D ma szkodliwy wpływ na liczbę klatek na sekundę, ponieważ zmniejsza ją z 60 do 30 klatek na sekundę. Ponieważ Dimensions jest tak szybki i płynny, spadek prędkości jest zauważalny, tak bardzo, że często będziesz chciał grać z wyłączonym 3D.

  Korzystanie z trybu 3D zmniejsza liczbę klatek na sekundę z 60 do 30 klatek na sekundę.Korzystanie z trybu 3D zmniejsza liczbę klatek na sekundę z 60 do 30 klatek na sekundę.

  3D czy nie, Dimensions to świetna bijatyka z mnóstwem treści do odkrycia. Jego system walki oferuje wyjątkową i bardziej dostępną alternatywę dla Super Street Fighter IV, oferując jednocześnie…

  Pobierz Dead or Alive: Recenzja wymiarów

  SprzedażTOP. jeden
  Red Dead Redemption 2 (PS4)
  Red Dead Redemption 2 (PS4)
  Odkryj niektóre miasta, które składają się na rozległy i zróżnicowany świat gry
  19,97 EUR
  Udostępnij to