Cars 2 to kolorowa i zróżnicowana gra wyścigowa, w którą można grać z przyjaciółmi i rodziną.

Niezależnie od tego, czy cieszyłeś się, znosiłeś, czy też unikałeś oglądania Auta 2 Disney Pixar, gra wyścigowa o tej samej nazwie to świetna zabawa. To też jest niezwykłe. To wyścigówka, w której każdy pojazd jest wyposażony w przycisk skoku, korzystanie z wstecznego biegu jest uzasadnioną strategią wyścigową, a rasowe samochody wyścigowe kołyszące się z karabinami maszynowymi rywalizują ze sobą oraz kamperami do rozminowywania. Pomimo rozczarowującego braku rozgrywki online, Cars 2 to również gra, w którą najlepiej bawić się z maksymalnie trzema znajomymi. Istnieją lepsze gry wyścigowe, ale żadna z nich nie jest taka.

Kliknij, aby ponownie aktywować

 • Ujawniono lutową grę PS Plus… Niech rozpocznie się Crumpocalypse | Aktualności TechRadar
 • Uncharted: Kolekcja Legacy of Thieves – porównanie grafiki na PS4 i PS5
 • Historia gier Pokémon (główna seria)
 • Recenzja filmu Uncharted: Legacy of Thieves
 • Zwiastun Crysis 4 (tytuł roboczy)
 • Shin Megami Tensei V — zwiastun z nagrodami
 • Pokémon Legends: Arceus Video Review
 • Blizzard od niechcenia zapowiada nową grę survivalową | Wiadomości TechRadar
 • OlliOlli World – oficjalny zwiastun filmowy
 • Legendy Pokémonów: Arceus – Hisuian. Finał. Wejście. Ewolucje.
 • Sniper Elite 5 – zwiastun filmowy
 • Strategia trójkąta – wprowadzenie Frederica
 • Udostępniaj, rozpowszechniaj

  • Oplatać
  • Zintegruj

  Rozmiar: 640 × 360480 × 270

  • To zaczyna się na:
  • Kończy się w:
  • Samoreprodukcja
  • Hebilla

  Czy chcesz, abyśmy zapamiętali te ustawienia dla wszystkich Twoich urządzeń?

  Zarejestruj się lub zaloguj teraz!

  Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki zgodnej z formatem HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku. 00:00:00

 • HTML5
 • Samochody
 • Wysoka rozdzielczość
 • Wysoki
 • muczeć
 • Zgłoś problem Przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej zawartości! Wpisz swoją datę urodzenia, aby to zobaczyć

  Klikając „enter”, zgadzasz się na Warunki TechRadar

  Warunki użytkowania i polityka prywatności

  Wpisać

  Polecane: Recenzja wideo Auta 2

  Tak jak ty, ci przyjaciele nie powinni mieć problemu z przejęciem kontroli nad Autami 2; są niecodzienne, ale są również proste i dobrze wyjaśnione w serii krótkich samouczków poprzedzających tryb kariery. Używanie przycisku do ręcznej aktywacji slajdów może początkowo wydawać się nieporęczne, ale działa na tyle dobrze, że prawdopodobnie nie przełączysz się na opcję automatyczną. Podobnie, użycie prawego drążka do natychmiastowego obrócenia się o 180° i jednoczesnego cofania może trochę potrwać, ale jest to świetny system, który sprawia, że ​​radzenie sobie z prześladowcami jest szczególnie satysfakcjonujące. Prowadzenie pojazdu jest płynne do tego stopnia, że ​​żadna z ponad 30 grywalnych postaci nie czuje, jakby łączyła się z torem, ale nawet tę początkowo nieprzyjemną wadę łatwo przeoczyć, ponieważ ostatecznie tak nie jest. Obudowa. aby gra była mniej przyjemna.

  Uruchamiając Cars 2 po raz pierwszy, możesz być rozczarowany, że żadna z opcji gry wieloosobowej nie jest dostępna od samego początku. Musisz je odblokować, przechodząc przez tryb kariery Misje CHROME, który obejmuje ponad 40 wydarzeń. Nie wszystko stracone, jeśli masz przyjaciół na kanapie, którzy chcą wziąć udział w akcji, ponieważ nawet czterech graczy może jednocześnie cieszyć się wszystkimi tymi wydarzeniami kariery. Nie wszystkie z pięciu typów wydarzeń dostępnych w trybie kariery nadają się do gry wieloosobowej, ale posiadanie znajomych na przejażdżkę rzadko szkodzi doświadczeniu.

  Nawet regularne wyścigi w Cars 2 nie są tak proste, jak można by się spodziewać. Wszystkie samochody są wyposażone w turbosprężarkę, ale aby zyskać na sile, musisz ślizgać się po zakrętach lub wykonywać sztuczki. Powersliding jest łatwy, ponieważ masz świetną kontrolę podczas ślizgu; z praktyką może się okazać, że możesz utrzymać pojedynczy PowerSlide w wielu zakrętach, a nawet na prostych. Powersliding to jeden z najłatwiejszych sposobów na nadanie rozpędu, ale jest też jednym z najwolniejszych; im bardziej pełna przygód i zróżnicowana podróż, tym szybciej zapełni się wskaźnik doładowania. Jazda do tyłu to również dość łatwy sposób na przyspieszenie, chociaż chwilowa utrata koncentracji i zapomnienie, że manetki są odwrócone, może być kosztowne. Największe zyski osiąga się, gdy wykonujesz przewroty i obroty w powietrzu, poruszając prawym drążkiem analogowym po skoku oraz gdy z powodzeniem poruszasz się slalomami znajdującymi się na każdym torze podczas jazdy na dwóch kołach. Prawy drążek może być również użyty do celowego skoku w bok do innych samochodów, chociaż ta taktyka najlepiej sprawdza się w przypadku przeciwników mniejszych od ciebie.

  (*2*)Nie wszystkie podnoszone bronie są wyraźnie oznaczone.

  Rozmiar ma znacznie mniejsze znaczenie w biegach bojowych, ponieważ masz dostęp do tego samego imponującego arsenału broni, grającego tak szybką lekką jak Guido, jak i powolną, ciężką, jak Mater. Jeśli kiedykolwiek grałeś w grę Mario Kart lub jedną z niezliczonych gier wyścigowych inspirowanych tą serią, niewiele broni Cię zaskoczy. Możesz zbierać karabiny maszynowe, pociski, miny, krople oleju, pociski samonaprowadzające (które w rzeczywistości są deskorolkami RC załadowanymi materiałami wybuchowymi) i lasery orbitalne, które w zależności od trybu, w którym grasz, mogą celować w lidera wyścigu lub powodować linie proste zniszczenia na swojej drodze. Cofanie samochodu w celu wystrzeliwania pocisków i karabinów maszynowych w ścigających jest szczególnie zabawne, a jeśli nie martwisz się obserwowaniem, dokąd jedziesz, możesz wykryć swój cel, aby zwiększyć swoje szanse na trafienie. Cars 2 nie zawsze dobrze radzi sobie z dostarczaniem broni odpowiedniej do pozycji w wyścigu, gdy wybierasz losową ciężarówkę (na przykład broń tyłem do kierunku jazdy dla lidera, silniejsza broń dla ostatniego kierowcy), ale wiele ciężarówek jest wyraźnie widocznych który przedmiot dostaniesz, więc od Ciebie zależy, które z nich są najbardziej przydatne. Na ekranie nie ma ikonek informujących o tym, jaką broń posiadasz, ale nie potrzebujesz ich, ponieważ broń wygląda na zamontowaną na pojeździe i jest łatwa do rozpoznania.

  Poza zwykłymi wyścigami, broń jest często używana we wszystkich wydarzeniach Cars 2. Wydarzenia rajdowe wymagają od ciebie zniszczenia jak największej liczby (złych) cytryn w ograniczonym czasie; za każdym razem, gdy go zdobędziesz, możesz dodać cenne sekundy do limitu czasu. Wydarzenia łowcy rozgrywają się w ten sam sposób, z wyjątkiem tego, że odbywają się na specjalnie zaprojektowanych arenach, mają ustalone limity czasowe, a wrogowie atakują w pięciu oddzielnych falach. A wydarzenia związane z przetrwaniem wymagają biegania po określonych trasach wokół torów i strzelania do wrogów, którzy pojawią się przed tobą, aby zebrać baterie, aby uzupełnić swoją słabnącą tarczę. Wszystkie wydarzenia są zabawne i chociaż nieuchronnie masz faworytów, żadne z nich nie jest uciążliwe. Co dziwne, najlepsze wydarzenie typu Cars 2 w ogóle nie pojawia się w trybie kariery, ale gdy go odblokujesz (co może zająć kilka godzin), twoje sesje wieloosobowe nigdy nie będą takie same. Wydarzenia destrukcyjne to eksplozja.

  Niepokojące wydarzenia przypominają strzelankę pierwszoosobową typu „zdobądź flagę”. Rozgrywany na tych samych arenach, co wydarzenia Strike, Disruptor widzi graczy z dwóch drużyn, którzy próbują zniszczyć swoje bazy, wielokrotnie dostarczając tytułowy ciężki ładunek. Na początku każdej gry pojawia się kilka potencjalnych miejsc odrodzenia Zakłócaczy (na przykład skrzynki rozrzucone po stadionie włoskim lub kontenery holowane za wózkiem bagażowym na stadionie na lotnisku w Tokio) i wszyscy starają się go znaleźć. Po znalezieniu zakłócacza na ekranie pojawi się ikona, aby wszyscy wiedzieli, gdzie się znajduje, zwykle na szczycie jednego z samochodów. Kiedy używasz Zakłócacza, poruszasz się znacznie wolniej i nie możesz się cofnąć, co utrudnia obronę. Zawsze możesz skoczyć, aby uniknąć nadlatującej broni, ale często zdarza się, że zakłócacz wielokrotnie zmienia właściciela (upuszczasz go, jeśli odniesiesz obrażenia), zanim ktoś z powodzeniem dostarczy go do bazy wroga.

  Zwykle musisz uderzyć w bazę trzy razy, aby ją zniszczyć i wygrać grę, a co szczególnie interesujące, bazy automatycznie podnoszą własną obronę, gdy otrzymują obrażenia. Pojawienie się wieżyczek obronnych karabinów maszynowych po trafieniu w bazę znacznie komplikuje kolejne ataki, a gdy baza zamyka jedno lub dwa wejścia po drugim trafieniu, atakujący zmuszeni są znaleźć inny sposób wejścia. Nie tylko sprawia to, że destrukcyjne wydarzenia są ciekawsze, ale także zapobiega zbyt jednostronnej grze, ponieważ ataki są trudniejsze dla aktualnie wygrywających graczy.

  Takie eksplozje są powszechne we wszystkich trybach z bronią.Takie eksplozje są powszechne we wszystkich trybach z bronią.

  Wszystkie wydarzenia w Cars 2 mają tę zaletę, że odbywają się na pomysłowych torach i arenach w miejscach na całym świecie. Niezależnie od tego, czy ścigasz się na platformie wiertniczej, w fikcyjnym mieście Radiator Springs, czy w prawdziwych miastach, takich jak Londyn, Tokio i Monako, układ toru nigdy nie zawodzi. Trasy dają ci wiele możliwości nabrania rozpędu, zawierają skróty, od oczywistych do niejasnych, i ogólnie dobrze zachęcają cię do podejmowania ryzyka, nawet gdy jesteś przed stadem. Miejsca wyścigów są również miłe dla oka, gdy się przez nie przechodzi, nawet jeśli nie zawsze się trzymają...

  Skąd pobrać recenzję samochodów 2

  TOP. jeden
  Norwegia i samochody elektryczne
  Norwegia i samochody elektryczne
  Amazon Prime Video (wideo na żądanie); Amogo Networx (reżyser)
  Udostępnij to